کد خبر : 13828
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,478 بازدید

انتصابات جدید در شهرداری خرم آباد/ شهرداران مناطق 2 و 3 تغییر کردند

به گزارش میرملاس نیوز ؛ شهردار مرکز لرستان در احکامی جداگانه مدیران مناطق 2 و 3 شهرداری خرم آباد و سرپرست سازمان عمران این شهرداری را منصوب کرد. به نقل از مهر، هرمز نصیری شهردار خرم آباد در حکمی سعید فتوحی را به عنوان مدیر شهرداری منطقه 3 خرم آباد منصوب کرد. فتوحی کارشناس ارشد […]

به گزارش میرملاس نیوز ؛ شهردار مرکز لرستان در احکامی جداگانه مدیران مناطق 2 و 3 شهرداری خرم آباد و سرپرست سازمان عمران این شهرداری را منصوب کرد.

به نقل از مهر، هرمز نصیری شهردار خرم آباد در حکمی سعید فتوحی را به عنوان مدیر شهرداری منطقه 3 خرم آباد منصوب کرد.

فتوحی کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری است و پیش از این مسئولیت هایی از جمله شهردار بیرانشهر، مدیر کارخانه آسفالت شهرداری، مدیر امور عمرانی و مدیر عاملی سازمان عمران شهرداری خرم آباد را بر عهده داشته است.

پیش از این محمد حسین پور عهده دار مدیریت منطقه 3 شهرداری خرم آباد بوده که با انتخاب وی به عنوان شهردار کوهدشت، فتوحی جایگزین وی شده است.

همچنین طی حکمی دیگر غلامحسین منفرد زاده نیز کار خود را به عنوان مدیر شهرداری منطقه 2 خرم آباد آغاز کرد.

منفرد زاده مهندس عمران است و سوابقی همچون قائم مقامی مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان، مسئولیت نظارت بر پروژه های عمرانی، کارشناس املاک و کارشناس شهرسازی در شهرداری خرم آباد و مسئولیت واحد عمران و معاونت شهرداری منطقه 2 را در کارنامه خود داشته است.

پیش از منفرد زاده، علی محمدخانی طی دو سال اخیر مدیریت منطقه 2 شهرداری خرم آباد را به عهده داشته است.

همچنین سعید حسین زاده نیز با دریافت حکمی از سوی شهردار خرم آباد عهده دار سرپرستی سازمان عمران شهرداری خرم آباد شد.

حسین زاده فارغ التحصیل کارشناسی عمران بوده و پیش از قبول این سمت به عنوان ناظر پروژه های عمرانی در جهاد کشاورزی استان و همچنین کارشناس شهرسازی، ناظر پروژه های عمرانی شهرداری، مسئول امورحفاری ها و مسئول عمران منطقه 2 در شهرداری خرم آباد انجام وظیفه کرده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :