کد خبر : 14051
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 234 بازدید

تا کنون برای اجرای چهارخطه خرم آباد – کوهدشت 11 میلیارد تومان صرف شده است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به وضعیت چهارخطه های استان لرستان گفت: تا کنون بیش از 57 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه ها صرف شده است. شهرام ملکی شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد پروژه های مهر ماندگار استان لرستان با اشاره به وضعیت چهارخطه […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به وضعیت چهارخطه های استان لرستان گفت: تا کنون بیش از 57 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه ها صرف شده است.

شهرام ملکی شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد پروژه های مهر ماندگار استان لرستان با اشاره به وضعیت چهارخطه های این استان اظهار داشت: در حال حاضر 60 کیلومتر از چهارخطه خرم آباد – نورآباد آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 12.5 کیلومتر از این چهارخطه به صورت کامل انجام شده است،عنوان کرد: تا کنون برای اجرای این پروژه 13 میلیارد تومان صرف شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به چهارخطه خرم آباد – کوهدشت نیز بیان داشت: در حال حاضر 69.5 کیلومتر از این چهارخطه در حال اجرا است.

ملکی با بیان اینکه قطعه اول این چهارخطه از “مل شبانان” تا سراب “ناوه کش” به طول 8.5 کیلومتر در دست اجرا است گفت: تا کنون 3 کیلومتر از این قطعه انجام شده و در حال انجام عملیات قیرپاشی در این قطعه هستیم.

وی یادآور شد: تا کنون برای اجرای چهارخطه خرم آباد – کوهدشت 11 میلیارد تومان صرف شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان به چهارخطه خرم آباد – بروجرد اشاره کرد و گفت: این چهار خطه به سه قطعه تقسیم شده و عملیات اجرایی 13 کیلومتر از آن به صورت کامل انجام شده است.

ملکی با اشاره به اینکه تا کنون 10.5 کیلومتر از کار زیرسازی این چهارخطه در منطقه گردنه زاغه انجام شده است، عنوان کرد: همچنین تا کنون 70 درصد از 4 کیلومتر قطعه “مله سرخه” این چهارخطه نیز عملیاتی شده است.

وی تصریح کرد: همچنین قطعه پلیس راه دورود چهارخطه خرم آباد – بروجرد نیز آماده آسفالت است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان یادآور شد: برای اجرای این چهارخطه تا کنون بیش از 32 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

ملکی به محور بروجرد – توره اشاره کرد و گفت: این محور به طول 11 کیلومتر توسط دو پیمانکار در حال انجام است.

وی با اشاره به محور الیگودرز – خمین نیز بیان داشت: 16 کیلومتر این پروژه که در حوزه استحفاظی استان لرستان قرر دارد در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر دو پیمانکار در این پروژه در حال کار هستند تصریح کرد: در حال حاضر 3 کیلومتر از این محور آماده آسفالت است.

ملکی یادآورشد: تا کنون برای اجرای پروژه های چهارخطه لرستان بیش از 57 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اصغرازادبخت در گفته :

ازاینکه به موضوعات اصلی می پردازید کمال تشکرراداریم

[پاسخ]

اينا اگه اون 300 متر داخل روستاي آباريكي رودر ست كردن بعد 8سال شروع اين پرو‍‍‍ژه
اون 70كيلومتر بقيش هم پيشكش دولت هيئت دولت ونمايندگان باعرضه اين شهر ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :