کد خبر : 14074
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 178 بازدید

عملیات احداث خط انتقال گاز گراب و کونانی با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در دست انجام است

ˈ     به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرعامل شرکت گاز لرستان در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: عملیات گازرسانی به این شهرها از جمله طرح های مهر ماندگار استان است که اجرای طرح شبکه داخلی آن آذرماه جاری آغاز می شود. علی گودرزیˈ تصریح کرد: برای اجرای این طرح های مهرماندگار 88 میلیارد […]

ˈ  

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرعامل شرکت گاز لرستان در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: عملیات گازرسانی به این شهرها از جمله طرح های مهر ماندگار استان است که اجرای طرح شبکه داخلی آن آذرماه جاری آغاز می شود.

علی گودرزیˈ تصریح کرد: برای اجرای این طرح های مهرماندگار 88 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده و انتظار می رود ساکنان این دوشهر تا پایان خردادماه سال آینده از نعمت گاز بهره مند شوند.

وی اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح حدود، گاز رسانی به شش هزار و 700 نفر اجرایی و پس از آن گازرسانی به روستاهای اطراف نیز در دستور کار قرار می گیرد.

گودرزی همچنین گازرسانی به 15 روستای استان را از طرح های مهر مانگار برشمرد و گفت: این طرح ها با اعتبار 21 میلیارد ریال، به طور کامل اجرا شده و با بهره برداری از ان یکهزار و 800 خانوار از نعمت گاز بهره مند هستند.

به گفته هم اکنون شرکت گاز لرستان به 335 هزار مشترک شهری و روستایی خدمات ارائه می کند.

 

تهیه خبر : الهام بابایی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوره 8ساله طرحهای مهر ماندگار و بهار به سر امد و اکنون وارد دوره تدبیر و امید شده ایم امیدواریم کلید دولت تدبیر و امید قفل فولادی طرح گازرسانی مهر رابه اتمام برساند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :