کد خبر : 14114
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 505 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان: بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد به‌ زودی به بهره‌برداری می‌رسد

  به گزارش میرملاس نیوز؛ اردشیر شیخ‌آزادی ظهر دیروز در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های مهر ماندگار لرستان در خرم‌آباد گفت:‌ دانشگاه علوم پزشکی لرستان در بخش پروژه‌های مهر ماندگار چهار پروژه در دستور کار دارد و همه آنها فعال هستند. وی به بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد اشاره کرد و گفت:‌ برای بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد […]

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ اردشیر شیخ‌آزادی ظهر دیروز در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های مهر ماندگار لرستان در خرم‌آباد گفت:‌ دانشگاه علوم پزشکی لرستان در بخش پروژه‌های مهر ماندگار چهار پروژه در دستور کار دارد و همه آنها فعال هستند.

وی به بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد اشاره کرد و گفت:‌ برای بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد 11 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که از این میزان تاکنون، 6 میلیارد تومان جذب شده است.

شیخ‌آزادی افزود: این بیمارستان طی هفته‌های آینده راه‌اندازی می‌شود اما در دو قسمت نیازمند مساعدت استانداری لرستان است.

وی تصریح کرد: نیاز است که دولت در صدد مجوز استخدام انسانی، سخاوتمندتر عمل کند چراکه بیش از 25 میلیارد تومان برای احداث و 25 میلیارد تومان دیگر نیز برای تجهیز این بیمارستان در نظر گرفته شده و چنانچه مجوز استخدام نیرو از سوی دولت صادر نشود با مشکلاتی روبه‌رو می‌شویم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از استاندار لرستان خواست در این زمینه این دانشگاه را کمک کند.

وی در ادامه به بخش سوختگی بیمارستان چمران بروجرد به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های مهر ماندگار که صددرصد  پیشرفت فیزیکی دارد،‌ گفت: برای احداث بخش سوختگی یک میلیارد تومان و تجهیز آن نیز 570 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در ادامه گفت: تکمیل دانشکده داروسازی خرم‌آباد یکی دیگر از پروژه‌های مهر ماندگار است که تاکنون 2 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار برای آن مصوب شده است.

شیخ‌آزادی گفت: تکمیل مرکز روانپزشکی پردیس دانشگاه کمالوند خرم‌آباد یکی دیگر از پروژه‌های مهر این دانشگاه است که 52 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و یک میلیارد تومان اعتبار در شورای برنامه‌ریزی لرستان برای این پروژه مصوب شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

خوشا به حال مرکز و آب و هوایش……….” شما رو به خدا یه فکری به حال مردم بخش رومشگان نمائید،با داشتن جمعیتی بالغ بر 40هزار نه درمانگاه درست حسابی داره و نه داروخانه شبانه روزی ،جالبه بعضی وقت ها برای تهیه یک سرم بایستی تا شهرهای اطراف رفت و چه بسا که در بین راه به جای تهیه نسخه با یک تصادف شیرین نسخه خودتو بپیچونی!!! اما تا بخوای فقر فرهنگی ،تعویض مدیران و جابجایی دبیران و آموزگاران آنهم در وسط سال تحصیلی: به خاطر 150 هزار حق مدیریت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

معصوم در گفته :

اینهمه اقدامات چه عالی موفق باشن

[پاسخ]

جناب رئیس
ان جریان کارانه چند میلیونی چی شد ؟

[پاسخ]

فاطمه در گفته :

به امید روزی که همه استان لرستان آباد و با فرهنگ و متمدن بشه که دیگه خیلیا بهمون فخر فرهنگ نداشته نفرشند مثل اصفهانیهای …………….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :