کد خبر : 14127
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 339 بازدید

پیشرفت 83 درصدی پروژه پتروشیمی لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرعامل پتروشیمی لرستان گفت: بیش از 210 میلیون یورو برای احداث طرح پتروشیمی استان هزینه شده است.  مهندس محمود امین‎نژاد در حاشیه جلسه بررسی پروژه‎‌های مهر ماندگار استان در گفتگو با خبرنگار ما افزود: پروژه پتروشیمی لرستان 83 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و خردادماه سال آینده به بهره‎برداری خواهد رسید. […]

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرعامل پتروشیمی لرستان گفت: بیش از 210 میلیون یورو برای احداث طرح پتروشیمی استان هزینه شده است.

 مهندس محمود امین‎نژاد در حاشیه جلسه بررسی پروژه‎‌های مهر ماندگار استان در گفتگو با خبرنگار ما افزود: پروژه پتروشیمی لرستان 83 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و خردادماه سال آینده به بهره‎برداری خواهد رسید.

 وی یادآورشد: تاکنون بیش از 210 میلیون یورو برای احداث طرح پتروشیمی استان هزینه شده است.

 این مقام مسوول تصریح کرد: با بهره‎برداری از پروژه پتروشیمی لرستان دو واحد تولیدی پلی‎اتیلن سبک و سنگین خطی با ظرفیت تولید 300 هزارتن در سال و تولید 43 نوع محصول پلی‎اتیلن راه‎اندازی خواهد شد.

مدیرعامل پتروشیمی لرستان یادآورشد: پیشرفت فیزیکی بخش مهندسی و تدارکات پروژه 94 درصد و در بخش پایپینگ لوله‎گذاری بیش از 200 هزار آی‎دی انجام شده است.

 امین‎نژاد اظهار کرد: از مجموع 70میلیارد تومان تسهیلات بانکی که در سال 87 برای این طرح مصوب شده بود، 4 میلیارد ریال تاکنون پرداخت نشده و اخیرا 29 میلیارد ریال از مابقی تسهیلات توسط بانک ملی به پتروشیمی لرستان اعطاء شده است.

 

تهیه خبر : الهام بابایی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :