کد خبر : 14210
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 276 بازدید

صادرات ایران خودرو به دوبرابر افزایش می یابد

   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایکو پرس ، مهندس ميرجواد سليماني قائم‌مقام مديرعامل در محصول و کيفيت در حاشيه بازديد جمعي از اصحاب رسانه کشور مولداوي گفت: جمهوري مولداوي يکي از مهمترين کشور‌هاي CIS  است كه مي‌تواند بازار تازه‌اي براي محصولات گروه صنعتي ايران خودرو باشد.وي افزود: پايگاه توليد ايران خودرو در بلاروس با […]

export_saderat

 

 به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایکو پرس ، مهندس ميرجواد سليماني قائم‌مقام مديرعامل در محصول و کيفيت در حاشيه بازديد جمعي از اصحاب رسانه کشور مولداوي گفت: جمهوري مولداوي يکي از مهمترين کشور‌هاي CIS  است كه مي‌تواند بازار تازه‌اي براي محصولات گروه صنعتي ايران خودرو باشد.
وي افزود: پايگاه توليد ايران خودرو در بلاروس با ظرفيت 30 هزار دستگاه در سال مي‌تواندبخشي از نياز بازار خودروي جمهوري مولداوي را تامين کند.
قائم مقام مدير عامل ايران خودرو خبر از صادرات 40 هزار دستگاه خودرو در سال جاري داد و گفت: اين ميزان در سال آينده به 80 هزار دستگاه افزايش خواهد يافت.
وي تاکيدکرد: هم‌اکنون خودروهاي توليدي ايران‌خودرو به کشورهايي مانند بلاروس، آذربايجان، ونزوئلا،‌ سنگال، عراق ، سوريه و روسيه صادر مي‌شود.
وي با اشاره به برنامه‌هاي اين شرکت تا افق 1404 گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده تا افق 1404 حداقل 35 درصد از محصولات ايران خودرو به بازارهاي هدف صادر خواهد شد، شمارگان توليد نيز به 1.5 ميليون دستگاه خواهد رسيد.
سليماني از توسعه و ارتقاي محصولات برند ايران خودرو و گسترش راهبرد مولتي برندينگ از راه مشارکت با خودروسازان مطرح و موفق در بخش هاي مختلف بازار خبر دادكه بر اساس آن در كوتاه مدت، حداقل 30 درصد از توليدات برند داخلي خواهد بود.
قائم مقام مدير عامل ايران خودرو ارتقاي توان تامين كنندگان در طراحي زير سيستم ها و فناوري هاي جديد را از ديگر برنامه ها ی این شرکت عنوان كرد و گفت: علاوه بر تامين استانداردهاي يورو 4 ، 5 و 6، استاندارد ايمني EuroNcap سه ستاره براي محصولات بر پايه پلتفرم هاي موجود و پنج ستاره براي محصولات بر پايه پلتفرم هاي جديدخواهد بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نمیدونم ما آدم نیستیم

یا پولی که داریم حرام است؟

واقعن عجیبه ادعاهای ایران خودرو با وضع تولیدشون توی داخل کشور.

[پاسخ]

فرهاد در گفته :

واقعا افسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسوس

[پاسخ]

حیدریان در گفته :

صادرات خودرو باچه قیمتی ؟یافروش خارجی باداخلی یکی است ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :