کد خبر : 14240
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 213 بازدید

شب‌های ایران از نگاه ناسا + عکس

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ ناسا با استفاده از داده‌های ماهواره Suomi NPP، تصویری با قابلیت زوم کردن تهیه کرده که زیبایی‌های شب سیاره زمین را به تصویر می‌کشد. به نقل از ایسنا، این تصویر نسخه بهبود یافته‌ای از تصویری است که سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (NOAA) در تاریخ پنجم دسامبر (15 […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ ناسا با استفاده از داده‌های ماهواره Suomi NPP، تصویری با قابلیت زوم کردن تهیه کرده که زیبایی‌های شب سیاره زمین را به تصویر می‌کشد.

به نقل از ایسنا، این تصویر نسخه بهبود یافته‌ای از تصویری است که سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (NOAA) در تاریخ پنجم دسامبر (15 آذر) از شب زمین تهیه کرده است.

برای تهیه تصویر «مرمر سیاه» (Black Marble) از فناوری ابداعی شرکت Gigapan در ترکیب با داده‌های ماهواره رصدگر زمین Suomi NPP استفاده شده است.

این تصویر قابلیت بزرگ‌نمایی داشته و کاربران می‌توانند با زوم کردن بر روی بخش های مختلف، جزئیات دقیقی از زیبایی‌های شب مناطق مختلف کره زمین را مشاهده کنند.

برای دیدن تصویر زیبای زمین در هنگام شب می‌توانید به این آدرس نشانی http://www.ouramazingplanet.com/3866-black-marble-zoomable-image.html مراجعه کنید.

زیبایی شب تهران در تصویر «مرمر سیاه»

زیبایی شب ایران در تصویر «مرمر سیاه»

زیبایی شب های مناطق مختلف جهان در تصویر «مرمر سیاه»

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهسا در گفته :

شب های لرستان از همه قشنگ تر بود!!!
این نقاط زرد روی عکس چی ان؟ (لامپن؟!!!!!!)

[پاسخ]

چه طوری میتونم برم رو نقشه اش تورو خدا راهنمایی ام کننین

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :