کد خبر : 14394
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

دستگیری سارق خودرویی که آدم‌ربا شد/ کودک ربوده‌شده سالم تحویل خانواده‎اش شد

  به گزارش میرملاس نیوز؛ فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارقی خبر داد که خودرویی را به همراه کودکی خردسال ربود. سردار کاظم علیزاده در تشریح این خبر با بیان اینکه عوامل گشت شهرستان خرم‎آباد در ساعت 4:40 صبح روز جمعه به یک دستگاه خودرو زانتیا که دختربچه‎ای به همراه داشت مظنون شدند گفت: ماموران […]

isna-60

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارقی خبر داد که خودرویی را به همراه کودکی خردسال ربود.

سردار کاظم علیزاده در تشریح این خبر با بیان اینکه عوامل گشت شهرستان خرم‎آباد در ساعت 4:40 صبح روز جمعه به یک دستگاه خودرو زانتیا که دختربچه‎ای به همراه داشت مظنون شدند گفت: ماموران گشت خواستار توقف خودرو می‎شوند که راننده بدون توجه به ایست مأموران اقدام به فرار می‎کند.

وی با بیان اینکه متهم بعد از توقف خودرو با یکی از ماموران درگیر و با سلاح‌سرد وی را از ناحیه سر و دست مجروح گفت: اما با رشادت این مأمور و سرعت عمل گشت‌انتظامی خرم‎آباد، دستگیر شد که پس از دستگیری متهم مشخص شد که وی در ساعت 22:24 شب گذشته، این خودرو را به همراه دختربچه‎ای 10 ساله به هویت (س- گ) در سه راهی نشاط تهران‌بزرگ ربوده است.

فرمانده انتظامی لرستان اظهارکرد: متهم دراعترافات خود عنوان کرد که شب گذشته در حالی که برای خرید به خیابان رفته بودم، متوجه یک دستگاه خودرو زانتیا که دختربچه‎ای نیز داخل آن بود شدم که بلافاصله آن را سرقت کردم.

علیزاده با بیان اینکه برابر اظهارات متهم، این خودرو به صورت روشن در کنار خیابان پارک شده بود، به خانواده‎ها تأکیدکرد: تحت هیچ شرایطی خودرو را به صورت روشن رها نکنند و از نگه‌داشتن بچه خود داخل خودرو به صورت تنهایی پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه حال مأمور مجروح شده، رضایت‎بخش است گفت: این دختربچه صبح امروز صحیح و سالم تحویل خانواده‎اش شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :