کد خبر : 14402
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 223 بازدید

وام 100میلیاردی وزیر کار به خودش؟!

  به گزارش میرملاس نیوز؛ نماینده اردستان در مجلس موضوع سئوال خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی آن وزارتخانه خواند و گفت: یکی از سئوالات من این است که آقای وزیر وام قرض الحسنه 100 میلیاردی را برای چه دریافت کرده است.   به نقل از مهر، احمد بخشایشی اردستانی […]

IMAGE634276816190595000

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ نماینده اردستان در مجلس موضوع سئوال خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی آن وزارتخانه خواند و گفت: یکی از سئوالات من این است که آقای وزیر وام قرض الحسنه 100 میلیاردی را برای چه دریافت کرده است.
 
به نقل از مهر، احمد بخشایشی اردستانی ، موضوع سئوال خود از عبد الرضا شیخ الاسلامی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی وزارتخانه خواند و اظهار کرد: باتوجه به این که وزیر مسئول کار کشور است و طبقه متوسط به پایین مشکل کار دارند و از این موضوع رنج می برند، چه کسی باید پاسخگوی شرایط موجود باشد.
 
وی افزود: آقای شیخ الاسلامی می گوید من مسئول کار کشور نیستم بلکه وظیفه هماهنگی در حوزه ایجاد اشتغال برعهده من است، که اگر این هماهنگی ها صورت بگیرد خوب است. متاسفانه نه تنها تاکنون اقدامی عملی را برای حل این مشکلات مشاهده نکرده ایم، بلکه مشکلات هر روز بدتر می شود.
 
 نماینده اردستان در مجلس با بیان این که وزیر کار باید فخر دولت باشد، نه مایه سرافکندگی آن، تصریح کرد: مشکلات زیادی در داخل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، از جمله این که لیست 50 نفره ای وجود دارد که هم دانشجو هستند و هم مدیرکل؛ این موضوع به لحاظ قانونی اشکال دارد.
 
وی دریافت وام قرض الحسنه 100 میلیاردی از سوی شیخ الاسلامی و تشکیل مرکز تعاون در یکی از معاونت های وزارتخانه که لابی هایی در آن صورت می گیرد و اختصاص پاداش 50 و 18 میلیون تومانی از سوی وزیر به 2 تن از معاونانش را از دیگر محورهای سئوالات خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: گویا دراین وزارتخانه خانواده دوستی شدیدی حاکم است، چون از خانم، خواهر خانم حتی تا دوست خانم مسئولان آن در وزارتخانه و ادارات کل استانی آن مثل اصفهان مشغول به کار شده اند، اما وقتی یکی از موکلان ما برای کار معرفی می شود، مسئولان تاکید دارند که جذب باید از طریق آزمون و … صورت گیرد.
 
 احمد بخشایشی اردستانی، نماینده اردستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز سه شنبه این هفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای پاسخگویی به این سئوالات به صحن علنی مجلس فراخوانده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

mahdi در گفته :

ای آقا مملکت خودشونه و هرطور که دوس داشته باشن پولاشو هاپولی میکنن به ما چه

[پاسخ]

فرهاد در گفته :

ای ول

[پاسخ]

یک دوست در گفته :

صد میلیاردو بخورین ببینم به کجای دنیا میرسی اخرش تویی و یه قبر تنگ و تاریک

[پاسخ]

حسین حسنوند در گفته :

آقا دقیقا شده سریال میلیاردر.قانون همون آقا سعیده که هیچکس اونو محل نمیذاره!!!!!!!

[پاسخ]

رومشگان در گفته :

بخوریدامامطماباش ازگولت گیرمکندجناب وزیر

[پاسخ]

؟؟؟ پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۶ آذر , ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴:

هيچ هم گيرنمي كنه ، يه ليوان آب هم مي گيرن روش0 به جونشون هم مي شينه . خيالت راحت

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به نظر من اين آقا از قافله جا مونده بايد بيشتر از اينا مي برد توانايشو داره

[پاسخ]

سحربالنگ در گفته :

اگه این کارونمی کردجای تعجب داشت!!!

[پاسخ]

حسین در گفته :

سلام
این هم سرالی دیکر
پول کارکنان بدبخت سازمان اموزش فنی و حرفه ای به صندوق مهر میریزند تا مدیران وام خری خانه لوازم خانگی خودرو …… بخرتد پسر وزیر در سازمان مشغول است با اینکه دانشجو هست طلم بیداد میکند اقای بخشایش میتواند امار رااز مدیر موز ادازی سازمان فنی حرفه ای بگیرد مثل تفاهم نامه هایی که به قرارداد ترکمنچای می ماند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :