کد خبر : 14464
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 147 بازدید

ديدار گهر و استقلال در لرستان انجام مي‌شود

  به گزارش میرملاس نیوز؛ بهروان از آمادگي و اصرار سازمان ليگ براي برگزاري مسابقه استقلال و گهر دورود در استان لرستان خبر داد.به نقل از ايسنا:رييس کميته مسابقات فدراسيون فوتبال در واکنش به درخواست مسوولان تيم فوتبال گهر مبني بر برگزاري مسابقه‌شان با استقلال تهران در ورزشگاه دورود، گفت: به هر حال تيم گهر […]

Gahar_zagrios-b

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ بهروان از آمادگي و اصرار سازمان ليگ براي برگزاري مسابقه استقلال و گهر دورود در استان لرستان خبر داد.به نقل از ايسنا:رييس کميته مسابقات فدراسيون فوتبال در واکنش به درخواست مسوولان تيم فوتبال گهر مبني بر برگزاري مسابقه‌شان با استقلال تهران در ورزشگاه دورود، گفت: به هر حال تيم گهر در مرحله يک‌هشتم نهايي جام حذفي ميزبان است و حق دارند بخواهد اين مسابقه را در شهرشان برگزار کنند اما از ضوابط برگزاري يک بازي رسمي در سطح جام حذفي، آماده بودن ورزشگاه است.وي افزود: شرايط مساعد تنها شامل زمين چمن استاديوم نمي‌شود بلکه موارد مختلفي چون رختکن‌، نيمکت تيم‌ها، جايگاه خبرنگاران، راه‌هاي مواصلاتي به ورزشگاه، هتل‌ها، فاصله محل اسکان تا فرودگاه و… را شامل مي‌شود که حتي اگر وضعيت اينها نزديک به استاندارد هم باشد، کميته مسابقات مخالفتي براي برگزاري بازي نخواهد کرد.

بهروان با اشاره وضعيت استاديوم دورود ادامه داد: طبق بازديدي که ناظران ما همين يکي، دو هفته پيش از اين استاديوم داشتند، هنوز شرايط نسبتا مساعدي براي برگزاري مسابقه ندارد و در فاصله زماني که تا ديدار استقلال و گهر مانده بعيد است تا آن زمان کاملا آماده شود، هرچند اگر مسوولان آنجا با تلاش بيشتر بتوانند ورزشگاه را در اين مدت کوتاه آماده‌ کنند، باز هم ما مقاومتي نخواهيم داشت.

رييس کميته مسابقات راه ديگري را پيش روي مسوولان و هواداران لرستاني تيم گهر گذاشت و گفت: در همين بازديد اخير ناظران ما از استاديوم خرم‌آباد هم بازديد کردند که اين ورزشگاه تقريبا به وضعيت استاندارد نزديک بوده و بعضي بخش‌هاي کاملا آماده است. بنابراين بازي گهر و استقلال از نظر ما مي‌تواند در اين استاديوم برگزار شود و اصرار داريم در مقطع زماني فعلي اين اتفاق بيافتد. ما براي تعيين مکان يک بازي همه جوانب را در نظر مي‌گيريم؛ بحث حضور تماشاگران و هواداران ميزبان در ورزشگاه اهميت دارد اما رفاه آنها هم مهم است. نهايتان سازمان ليگ طي امروز يا فردا براي تعيين ورزشگاه ميزبان اين مسابقه تصميم‌گيري نهايي را انجام داده و اطلاع‌رساني مي‌کند.

بهروان درباره بازي‌هاي برگزار شده در جام حذفي نيز گفت: بخاطر شرايط ورزشگاه‌ها که بعضا با مشکل نور مواجه هستند، ما ساعت بعضي بازي‌ها را 45 دقيقه تا يک ساعت تغيير داديم تا اگر مسابقه 120 دقيقه طول کشيد، با مشکلاتي از اين حيث مواجه نشويم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

استقلال بیچاره شد…به امید بازی در لرستان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :