کد خبر : 14581
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,153 بازدید

الهیار ملکشاهی: رسانه‌ها در بیان مطالب آزادند

  به گزارش میرملاس نیوز؛ الهیار ملک‌شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی دیروز (یکشنبه) طی اخطاری در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر اینکه آن مطلب مخل اسلام و حقوق عمومی باشد. وی افزود: در ذیل ماده 18 که درصدد اصلاح ماده 74 برآمده، گوید: در صورتی که […]

78tgchauhniiot23isg

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ الهیار ملک‌شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی دیروز (یکشنبه) طی اخطاری در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر اینکه آن مطلب مخل اسلام و حقوق عمومی باشد.

وی افزود: در ذیل ماده 18 که درصدد اصلاح ماده 74 برآمده، گوید: در صورتی که رسانه‌ای قبل از ساعت ممنوعیت تبلیغاتی نتواند اطلاع‌رسانی کند و یا منتشر نشود، مسئول آن باید با هزینه خود پاسخ نامزد را به روزنامه یا مجله‌ای که قبل از ممنوعیت تبلیغات چاپ می‌شود، ارسال کند که این درست نیست.

ملک‌شاهی گفت: این ماده مصداق شعر «گنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری» است.

محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس در پاسخ به اخطار ملک‌شاهی گفت: نشریه‌ای که تخلف کرده اگر منتشر نشود، باید به نشریه دیگر پول دهد تا آگهی تبلیغاتی بزند و در واقع نشریه‌ای به زور این کار را انجام نمی‌دهد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

دلار روکن کلک

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

لرستان فقط آزادی مطبوعات را کم دارد!!!!!!!!!!!! شما رو خدا بس کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!1 معلومه شما هم مثل قبلب ها دارین فرصت سوزی می کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :