کد خبر : 146
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 201 بازدید

شوفاژ ۱۰۰ دانش آموز دلفانی روشن شد/ گرما به کلاس یخ زده برگشت!

به دنبال انتشار مشکل شوفاژ مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در خبرگزاری مهر به همت بهمن نریمانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان این مشکل …

شوفاژ ۱۰۰ دانش آموز دلفانی روشن شد/ گرما به کلاس یخ زده برگشت!

به دنبال انتشار مشکل شوفاژ مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در خبرگزاری مهر به همت بهمن نریمانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان این مشکل رفع شد.

دانش آموزان و برخی معلمان مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی دانش آموز دارد .

این مدرسه دارای ۷۶ دانش آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی و ۴۱ دانش آموز در مقطع راهنمایی به صورت چند پایه است.

روشن نشدن شوفاژ این مدرسه با بیش از ۱۱۰ دانش آموز در حالی بود که برخی از متولیان امر علت این موضوع را مشکل موتورخانه عنوان می کردند تا دانش آموزان در این روزهای سرد زمستانی مجبور به پوشیدن لباس گرم در فضای کلاس شوند.

این امر موجب گلایه های اولیا دانش آموزان شده بود که با طرح این گلایه ها در رسانه ها و نگاه ویژه متولیان امر در آموزش و پرورش شهرستان دلفان دانش آموزان این مدرسه نخستین روز از هفته جدید را با روشن شدن شوفاژ مدرسه تجربه کردند.

دانش آموزان مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان از پیگیری های مسئولان برای رفع مشکل مدرسه شان تقدیر کردند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :