کد خبر : 146
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 206 بازدید

شوفاژ 100 دانش آموز دلفانی روشن شد/ گرما به کلاس یخ زده برگشت!

به دنبال انتشار مشکل شوفاژ مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در خبرگزاری مهر به همت بهمن نریمانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان این مشکل …

شوفاژ 100 دانش آموز دلفانی روشن شد/ گرما به کلاس یخ زده برگشت!

به دنبال انتشار مشکل شوفاژ مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در خبرگزاری مهر به همت بهمن نریمانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان این مشکل رفع شد.

دانش آموزان و برخی معلمان مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی دانش آموز دارد .

این مدرسه دارای 76 دانش آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی و 41 دانش آموز در مقطع راهنمایی به صورت چند پایه است.

روشن نشدن شوفاژ این مدرسه با بیش از 110 دانش آموز در حالی بود که برخی از متولیان امر علت این موضوع را مشکل موتورخانه عنوان می کردند تا دانش آموزان در این روزهای سرد زمستانی مجبور به پوشیدن لباس گرم در فضای کلاس شوند.

این امر موجب گلایه های اولیا دانش آموزان شده بود که با طرح این گلایه ها در رسانه ها و نگاه ویژه متولیان امر در آموزش و پرورش شهرستان دلفان دانش آموزان این مدرسه نخستین روز از هفته جدید را با روشن شدن شوفاژ مدرسه تجربه کردند.

دانش آموزان مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان از پیگیری های مسئولان برای رفع مشکل مدرسه شان تقدیر کردند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :