کد خبر : 14770
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 137 بازدید

روند ضعیف آسفالت در سطح شهر خرم آباد/ شهردار از شهروندان عذرخواهی کرد

  با توجه به مسائل اقتصادی موجود در حال حاضر، شهرداری قدرت تهیه قیر و تهیه آسفالت جهت روکش آسفالت معابر را ندارد و به همین دلیل روند آسفالت سطح شهر با مشکل روبه‌رو است. به گزارش میرملاس نیوز؛ شهردار مرکز استان لرستان بابت روند ضعیف آسفالت در سطح شهر خرم‌آباد از شهروندان عذرخواهی کرد. […]

102089_634829518926870281_l

 

با توجه به مسائل اقتصادی موجود در حال حاضر، شهرداری قدرت تهیه قیر و تهیه آسفالت جهت روکش آسفالت معابر را ندارد و به همین دلیل روند آسفالت سطح شهر با مشکل روبه‌رو است.

به گزارش میرملاس نیوز؛ شهردار مرکز استان لرستان بابت روند ضعیف آسفالت در سطح شهر خرم‌آباد از شهروندان عذرخواهی کرد.

 هرمز نصیری با اظهار ناخرسندی از وضعیت فعلی آسفالت سطح شهر گفت: در حال حاضر شهرداری خرم‌آباد برای تأمین قیر و تهیه آسفالت با مشکل جدی مواجه است که بنده به عنوان خدمتگذار مردم شریف خرم‌آباد باید بابت این قضیه از مردم عذرخواهی کنم و امیدوارم که شهروندان فهیم خرم‌آبادی همچون گذشته مشکلات جدی و اساسی شهرداری را درک کنند و پوزش ما را بپذیرند.

وی افزود: با توجه به مسائل اقتصادی موجود در حال حاضر، شهرداری قدرت تهیه قیر و تهیه آسفالت جهت روکش آسفالت معابر را ندارد و به همین دلیل روند آسفالت سطح شهر با مشکل روبه‌رو است.

نصیری با تأکید بر این‌که به غیر از معابر تحت تعهد تعاونی‌های مسکن که در تعهد همان تعاونی‌ها است، معابر زیادی نیز نیازمند آسفالت است، خاطرنشان کرد: تاکنون برای تأمین آسفالت، سهیمه دولتی به این شهرداری تخصیص داده نشده است و همین موضوع باعث رکود در آسفالت سطح شهر شده است.

وی افزود: به محض تخصیص قیر یا اعتبارات لازم برای این مهم، حتماً در اسرع وقت نسبت به آسفالت و لکه‌گیری معابر شهر اقدام می‌شود و نظر همشهریان را تأمین خواهیم می‌کنیم.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهرداد در گفته :

خوشا به حال خرم آباد که شما را دارد ای مرد!

[پاسخ]

سحربالنگ در گفته :

آقای نصیری واقعامردباخداوزحمتکشی هستید
خوشبحال مردم خرم آبادبخاطرداشتن
شهرداری مثل شما…

[پاسخ]

مصطفی در گفته :

حداقل میتونید خیابان تمیز کنید تا چاله چوله های خیابان دیده شود تا باعث غافل گیری شهروندان وموجبات خنده !بعضی ها نشود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :