کد خبر : 14787
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 291 بازدید

نمايشگاه عكس دو نفره ” دلباختگان حسيني” در شهرستان كوهدشت افتتاح شد

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ اين نمايشگاه را، آثار دو عكاس  كوهدشتي (امين آزادبخت و بيات آزادبخت) تشكيل مي‎دهد كه در آن 30 قطعه عكس عاشورايي، به صورت تك‎عكس در معرض ديد علاقه‎مندان قرار گرفته است. نمايشگاه “دلباختگان حسيني” در حالي در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر کوهدشت واحد یک […]

 

DSC04744

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ اين نمايشگاه را، آثار دو عكاس  كوهدشتي (امين آزادبخت و بيات آزادبخت) تشكيل مي‎دهد كه در آن 30 قطعه عكس عاشورايي، به صورت تك‎عكس در معرض ديد علاقه‎مندان قرار گرفته است.

نمايشگاه “دلباختگان حسيني” در حالي در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر کوهدشت واحد یک لرستان برپا شد كه در مراسم افتتاحيه آن امام جمعه شهرستان كوهدشت و تني چند از مسئولين ادارات و دانشگاه حضور داشتند.

حجت‎الاسلام طهماسبي، امام جمعه شهرستان كوهدشت نقش اينگونه نمايشگاه‎ها را در شناساندن فرهنگ عاشورا به مردم بسيار پر رنگ بر شمرد و افزود: اين اتفاق در روزي كليد خورد كه روز وحدت حوزه و دانشگاه بوده و همين امر باعث پيوند محكم‎تر اين دو نهاد مهم مي‎شود.

عكس‎هاي دو عكاس جوان كوهدشتي، با موضوعات عاشورايي و بر پايه ي آئين و رسوم بومي مردم استان لرستان، در خصوص ماه محرم انتخاب و در اين نمايشگاهي 4 روزه، در معرض ديد عموم قرار گرفتند.

 اختتاميه اين نمايشگاه 30 آذر ماه خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :