کد خبر : 14793
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 354 بازدید

وجود ذخائر محدود نفتی در روستاهای آزادبخت کوهدشت تایید شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  مدیر کل ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه استان لرستان گفت: موضوع خروج آتش از زمین در برخی مناطق شهرستان کوهدشت منجر به انجام کارهای علمی و تحقیقاتی مناسبی به منظور تایید نظریه وجود ذخایر نفتی محدود در این منطقه شده است. ˈرضا آریاییˈ روز سه شنبه در گفت و […]

911589_orig

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  مدیر کل ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه استان لرستان گفت: موضوع خروج آتش از زمین در برخی مناطق شهرستان کوهدشت منجر به انجام کارهای علمی و تحقیقاتی مناسبی به منظور تایید نظریه وجود ذخایر نفتی محدود در این منطقه شده است.

ˈرضا آریاییˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما  ضمن اشاره به این نکته که وقوع حوادث در مناطق نفت خیز طبیعی است، افزود: این موضوع مشکل خاصی برای ساکنان منطقه محسوب نمی شود.

وی اظهار کرد: وجود ذخایر نفتی در برخی اراضی، آب و منابع آبی آن نواحی را تیره کرده و همچنین باعث بروز پدیده آتش گرم دراین مناطق می شود همانند وقایعی که در شهرستان کوهدشت روی داده است.

وی تصریح کرد: کارشناسان وزارت نفت با حضور در منطقه مشغول انجام تحقیقات علمی هستند تا نحوه و چگونگی موضوع را دقیقا مشخص کنند.

آریایی وقوع حوادث ناگوار و یا آتش سوزی گسترده دراین مناطق را بعید دانست و گفت: تمامی نیروهای امدادی و ستاد حوادث طبیعی استان آمادگی لازم برای انجام هرگونه عملیات امداد و نجات در مواقع بروز حادثه را دارند.

 در روزهای اخیر مردم روستای چم کبود علیا ی آزادبخت در شهرستان کوهدشت شاهد وقوع اتفاق نادر خروج آتش از زمین و چاههای آب کشاورزی شده اند که این موضوع ممکن است به دلیل وجود منابع نفت و گاز دراین حوزه باشد.

 

تهیه خبر : الهام بابایی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

لیلا در گفته :

کیه که به داد ما برسه؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۴ دی , ۱۳۹۱ ۱۳:۰۵:

ما هستیم

[پاسخ]

سعید0977 در گفته :

مگه فقط خدا به دادمون برسه………..

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۴ دی , ۱۳۹۱ ۱۳:۰۶:

بشین تا توفیقت بشه،میشه

[پاسخ]

جمعي از مردم آزادبخت در گفته :

نفت آزادبخت مثل رومشگان بلا تكليف مي ماند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :