کد خبر : 14935
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 709 بازدید

مدیرعامل گهر دورود خبر داد: همه شرایط برای یک بازی ایده‌ال در دورود مهیا است

  به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرعامل گهر دورود گفت: همه شرایط برای یک بازی ایده‌ال بین 2 تیم استقلال تهران و گهر در دورود مهیا است. رضا آیت الله‌زاده  از آمادگی تیم گهر دورود در مقابل استقلال تهران خبر داد و گفت: تیم گهر دورود در حال حاضر از آمادگی خوبی برخوردار است. وی افزود: […]

50709620978132909886

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرعامل گهر دورود گفت: همه شرایط برای یک بازی ایده‌ال بین 2 تیم استقلال تهران و گهر در دورود مهیا است.

رضا آیت الله‌زاده  از آمادگی تیم گهر دورود در مقابل استقلال تهران خبر داد و گفت: تیم گهر دورود در حال حاضر از آمادگی خوبی برخوردار است.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود، روز جمعه بازی خوبی از این تیم در مقابل استقلال تهران شاهد باشیم و امیدواریم که سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.

آیت الله‌زاده ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان کشوری و استانی به خاطر موافقت بازی 2 تیم استقلال تهران و گهر دورود در شهرستان دورود خاطرنشان کرد: همه مسئولان شهر از استانداری، اعضای شورای تامین، هیئت فوتبال و سایر ارگان‌های ذی‌ربط کاملا آماده برگزاری این بازی هستند.

مدیرعامل گهر دورود با بیان اینکه تیم گهر دورود هیچ‌گونه مصدومی ندارد، گفت: تیم گهر دورود لرستان با انگیزه است و پیش‌بینی می‌شود با استقبال خوب و با نشاط مردم لرستان از این بازی این تیم بتواند سه امتیاز این بازی را کسب کند.

وی افزود: از مردم لرستان خواهش می‌کنم، آن مهمان‌نوازی خود را به نمایش بگذارند و کاری کنند که انشاالله تمام بازی‌های جام حذفی و لیگ برتر این تیم لرستانی را بتوانیم در این استان برگزار کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال گهر دورود و استقلال در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی روز جمعه اول دی‌ ماه در ورزشگاه شهر دورود برگزار می‌شود.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :