کد خبر : 15182
تاریخ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

امروز به لحاظ بارش باران شهرستان دورود مشکلي براي برگزاري بازي ندارد

  به گزارش میرملاس نیوز؛ پس از چند روز کشمکش و تغيير پي‌درپي تصميم مسئولان سازمان ليگ، سرانجام مقرر شد تيم گهر ساعت 13:30ديروز در ورزشگاه تختي دورود و در مرحله يک هشتم جام‌حذفي ميزبان تيم استقلال باشد اما بارش شديد باران و آب گرفتگي زمين ورزشگاه 2500 نفري اين شهر باعث شد ديدار 2 […]

0 (3)

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ پس از چند روز کشمکش و تغيير پي‌درپي تصميم مسئولان سازمان ليگ، سرانجام مقرر شد تيم گهر ساعت 13:30ديروز در ورزشگاه تختي دورود و در مرحله يک هشتم جام‌حذفي ميزبان تيم استقلال باشد اما بارش شديد باران و آب گرفتگي زمين ورزشگاه 2500 نفري اين شهر باعث شد ديدار 2 تيم گهر و استقلال به تعويق بيفتد. در پي بارش شديد باران داور و ناظر مسابقه پس از بازديد از زمين ورزشگاه جلسه‌اي برگزار کردند و در نهايت با تنظيم صورتجلسه‌اي مسابقه 2 تيم با 24 ساعت تاخير امروز برگزار مي‌شود. پس از اين تصميم مسعود مرادي، ناظر ديدار در خصوص لغو اين بازي گفت: «از زماني که وارد ورزشگاه شديم سعي کرديم جلسه‌اي را با داوران و مسئولان برگزاري بازي ترتيب دهيم که در نهايت آقاي يدا… جهانبازي، داور مسابقه تشخيص داد اين ديدار برگزار نشود.» جهانبازي هم در اين ارتباط گفت: «به دليل ادامه بارش باران شرايط برگزاري بازي وجود نداشت و بازي به فردا (امروز) موکول مي‌شود.» پيش‌بيني هواشناسي استان لرستان به صورت مکتوب براي بازي تيم گهر و استقلال به متوليان برگزاري بازي اعلام شد تا مطابق قانون بازي يک روز به تعويق بيفتد. به گفته نورالدين سپهوند، مدير کل هواشناسي استان لرستان مطابق پيش‌بيني که به صورت مکتوب در اختيار برگزارکنندگان بازي قرار گرفته بارش‌ها تا شب گذشته ادامه داشت و امروز هواي دورود صاف و آفتابي است.

 همان‌طور که انتخاب شهر دورود براي ميزباني ديدار تيم‌هاي گهر و استقلال واکنش‌هاي مختلفي را در پي داشت، لغو بازي و تعويق يک روزه آن هم بي‌تبعات نبود. اعضاي تيم استقلال که با وجود بارش برف صبح ديروز از اراک به سمت دورود حرکت کرده بودند زماني که مي‌خواستند وارد ورزشگاه شوند به دليل ازدحام جمعيت مقابل ورزشگاه يک ساعت طول کشيد تا بتوانند به داخل راه پيدا کنند. پس از ورود کاروان استقلال به ورزشگاه، اعلام شد بازي لغو شده است. اين موضوع باعث اعتراض شديد مسئولان تيم استقلال شد به طوري که علي اميري، معاون ورزشي استقلال گفت: «برنامه‌ريزي سازمان ليگ فوق‌العاده ضعيف است و با اين برنامه‌ريزي به استقلال ضربه مي‌زنند.» منصور پورحيدري، سرپرست تيم استقلال از موضع شديدتري وارد شد و گفت: «با توجه به اين‌که روز چهارشنبه 5 دي در ليگ برتر بازي داريم به هيچ عنوان نمي‌توانيم امروز با گهر بازي کنيم. رضا آيت‌ا…زاده، مديرعامل باشگاه گهر که ثابت کرده در مصاحبه و مناظره چيزي کم از علي فتح‌ا…زاده، مديرعامل باشگاه استقلال ندارد در واکنش به لغو بازي و اعتراض استقلالي‌ها، لغو ديدار استقلال و گهر را به ضرر تيمش عنوان کرد و گفت: «روز سه‌شنبه 4 دي بايد به انزلي برويم و با ملوان بازي کنيم در صورتي که استقلال چهارشنبه با آلومينيوم هرمزگان بازي دارد. شرايط مالي خوبي نداريم و بايد يک روز بيشتر هزينه کنيم. اگر ديروز ديدار برگزار مي‌شد از هر لحاظ به نفع تيم ما بود.

 پس از اين‌که به طور قطعي مشخص شد ديدار گهر- استقلال برگزار نمي‌شود حدود يک ساعت اتوبوس تيم‌هاي استقلال و گهر در ورزشگاه ماندند و سپس تيم استقلال به اراک و تيم گهر راهي بروجرد شدند. هواداران گهر که در بدو ورود تيم استقلال به دورود استقبال خوبي از اين تيم به عمل آوردند بدرقه خوبي نيز از اين تيم داشتند و بازيکنان استقلال را به شدت تشويق کردند. هواداران پس از اين‌که مشخص شد بازي برگزار نمي‌شود مقابل در ورزشگاه تجمع کردند و پس از اين‌که تيم استقلال رفت آن‌ها نيز محل را ترک کردند. تيم داوري و ناظران بازي به هتل زاگرس بروجرد رفتند. همه نيروهاي حاضر در دورود نيز بسيج شده‌اند تا زمين مسابقه را براي بازي امروز مهيا کنند. همايون بهاروند، رئيس هيئت فوتبال استان لرستان هم به برگزاري بازي تاکيد کرد و گفت: «با توجه به پيش‌بيني‌هاي هواشناسي امروز به لحاظ بارش باران شهرستان دورود مشکلي براي برگزاري بازي ندارد و به احتمال قوي بازي گهر و استقلال در ورزشگاه تختي دورود برگزار خواهد شد.»

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :