کد خبر : 15255
تاریخ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 90 بازدید

زخم گهر با داروی میزبانی التیام نیافت/ شکست مقابل استقلال تهران

  به گزارش میرملاس نیوز؛ دیدار تیم های گهر دورود لرستان و استقلال تهران لحظاتی پیش در ورزشگاه تختی دورود با نتیجه ی یک بر صفر به نفع استقلال تهران پایان یافت و استقلال با این برد به مرحله بعدی جام حذفی فوتبال کشور راه یافت.این دیدار قرار بود دیروز برگزار شود که شرایط نامساعد […]

20121012140722_01

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ دیدار تیم های گهر دورود لرستان و استقلال تهران لحظاتی پیش در ورزشگاه تختی دورود با نتیجه ی یک بر صفر به نفع استقلال تهران پایان یافت و استقلال با این برد به مرحله بعدی جام حذفی فوتبال کشور راه یافت.این دیدار قرار بود دیروز برگزار شود که شرایط نامساعد جوی مانع از آن شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

7چشمه میشنان در گفته :

استقبال گرم و کم نظير مردم شهرستان دورود از بازي گهر و استقلال در چارچوب جام حذفي شايد براي خيلي از اهالي فوتبال غيره منتظره بود.

برخورد خوب مردم دورود جوابي بود بر همه جوسازي‌هايي که پيش از اين بازي صورت گرفته بود.

بارش شديد باران در روز اول دي، موج سياه نمايي از اينکه ورزشگاه تختي دورود نمي تواند استانداردهاي لازم براي برگزاري بازي به اين مهمي را داشته باشد به اوج خود رساند و حتي نگراني هايي را در اين زمينه ايجاد کرد.

عده اي نيز ورزشگاه شهيد متقي ساري و فاجعه رخ داده در اين ورزشگاه را به ياد آوردند، شايد هم حق داشتند. اتفاقات تلخي که در اين ورزشگاه رخ داد بايد هم هر کسي را بترساند اما روز گذشته برگزاري بدون دردسر بازي گهر و استقلال نشان داد که همه خيلي زود قضاوت کردند.

در اينکه ورزشگاه تختي دورود بايد بيش از اين بازسازي شود تا بتواند استانداردهاي AFC را بگيرد شکي نيست اما گناه مردم دورود چيست که بايد تاوان بي توجهي عده اي از مسئولان استاني و يا حتي کشوري را بدهند؟

به گواه و گفته خود اعضاي تيم استقلال که قبل از برگزاري بازي تمام تلاش خود را کردند تا بازي در استان لرستان برگزار نشود و مصاحبه هاي آنها در آرشيو رسانه ها موجود است، در ورزشگاه تختي دورود نه تنها هيچ گونه بي احترامي نديدند بلکه در کمال آرامش و متانت مردم غيور دورود به تماشاي بازي نشستند و خراشي هم بر صورت کسي ننشست.

وقتي بازي به اين حساسي و مهمي بدون کوچکترين اخلالي از سوي هواداران در چنين شهري برگزار مي شود و حتي اگر ظرفيت ورزشگاه تختي اجازه مي داد افراد بيشتري به ورزشگاه مي آمدند، نبايد مسئولان استان لرستان و حتي مسئولان ورزشي کشور را به اين نتيجه برساند که بايد فکري به حالا علاقمندان اين منطقه کنند؟

سوال اين است که چرا از ابتداي فصل چنين ورزشگاهي براي تيم گهر مهيا نشد؟

اين حق مردم علاقمند و نجيب دورود نيست که داراي ورزشگاهي لايق خود باشند؟ چه زماني قرار است به وضعيت چنين شهرهايي که قطعا در سرتاسر ايران کم نيست، رسيدگي شود؟

اکنون بايد تمام آنهايي که فکر مي کردند چون سالهاست در شهري مثل دورود و حتي استان لرستان بازي به اين مهمي برگزار نشده طرفداران فوتبال نمي‌توانند سربلند از اين آزمون خارج شوند، سرافکنده شده باشند و به جاي سياه نمايي به اين بينديشند که چطور با بي تدبيري کاري مي کنند که چنين شهرهايي در انزوا بمانند و در عوض در ورزشگاه هاي بزرگ، همچنان شاهد بي‌فرهنگي‌هايي باشيم که هر فصل بدتر از سال قبل است.

به نظر مي رسد فدراسيون به عنوان متولي فوتبال بايد دقت بيشتري روي اين مسائل داشته باشد و از طريق وزارت ورزش پيگير اين باشد که چرا بايد در چنين مکان هايي که علاقه مندان به فوتبال تيم شهر خود را سربلند مي کنند اين چنين در فقر رسيدگي به سر برند و کم‌ترين توجه ها به چنين استان هايي شود؟

راستي کار هيئت هاي فوتبال چيست؟ در باشگاه گهر چه مي گذرد؟ آيا نبايد کسي براي احقاق حق مردم صدايش را بلند کند؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :