کد خبر : 15312
تاریخ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 128 بازدید

مایلی‌کهن: مردم دورود و لرستان از آزمون بزرگی سرافراز بیرون آمدند

مایلی‌کهن: مردم دورود و لرستان از آزمون بزرگی سرافراز بیرون آمدند به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز، محمد مایلی‌کهن گفت: خوشحالم با بازی جوانمردانه‌ای که انجام دادیم، مقابل استقلال باختیم. سرمربی گهر پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به هیچ وجه دنبال حاشیه نیستم و از حواشی منفی […]

مایلی‌کهن: مردم دورود و لرستان از آزمون بزرگی سرافراز بیرون آمدند
n00232288-b

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز، محمد مایلی‌کهن گفت: خوشحالم با بازی جوانمردانه‌ای که انجام دادیم، مقابل استقلال باختیم.
سرمربی گهر پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به هیچ وجه دنبال حاشیه نیستم و از حواشی منفی نیز بر علیه حریفان استفاده نمی‌کنم. خوشبختانه مردم دورود و لرستان از آزمون بسیار بزرگی سرافراز بیرون آمدند. برگزاری مسابقه در دورود و نوع برخورد تماشاگران بیانگر خیلی چیزهاست. همیشه معتقدم، تماشاگر باید از فوتبالی زیبا لذت ببرند. درست است که گهر امروز باخت ولی مردم کاری کردند که همه از آنها تعریف کنند.
وی با اذعان به این‌که تقابل استقلال و گهر تعبیر واقعی دارا و نداراست، بیان کرد: در نیم فصل دوم برای باشگاه صرفه‌جویی کرده‌ایم ولی در طرف مقابل استقلال هزینه‌های میلیاردی انجام داده است. چه انتظاری دارید که مانند استقلال باشیم؟ توان ما بیش از این نیست. تنها به تجربه استقلال باختیم. اگر کمی شانس با ما یار بود، شاید نتیجه چیز دیگری بود.
مایلی کهن درباره رفتن حسین هدایتی از گهر گفت: کسانی از منابع دولتی هزینه می‌کنند و هیچ بازخواستی از آنان صورت نمی‌گیرد ولی هدایتی از منابع شخصی خودش هزینه می‌کند و با او این برخوردها می‌شود. چرا باید هدایتی را تخریب کرد. معتقدم رفتن هدایتی و امثال وی به هیچ وجه به نفع فوتبال ایران نیست.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

لر در گفته :

واقعا برای مجری شبکه سوم جای تأسف دارد که در پایان مسابقه فوتبال عنوان کردند که خدا رو شکر که بازی به خیر و خوبی برگزار شد.
آقای مجری اینجا لرستان مهد دلیران و نام آوران عرصه ی جهاد و علم و معنویت بوده و هست چه بسیار سردارانی که جانشان را تقدیم این انقلاب نمودند که شما با آرامش خاطر و …مجری گری نمایی.مگر قرار بوده که بازی به خشونت کشیده شود و خود بازیکنان عنوان نمودند که اولین بازی عمرشان است که فحش نشنیده اند با زهم برای این مجری محترم متأسفم

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳ دی , ۱۳۹۱ ۱۷:۲۰:

خيلي از بعضي آقايون مجري نبايد توقع داشت.
به هر حال خداوند به هر کسي يک ميزان شعور داده!
انگار زورشون داشت فهميده بودن وحشي خودشونن نه مردم لرستان…

[پاسخ]

7چشمه میشنان در گفته :

استقبال گرم و کم نظير مردم شهرستان دورود از بازي گهر و استقلال در چارچوب جام حذفي شايد براي خيلي از اهالي فوتبال غيره منتظره بود.

برخورد خوب مردم دورود جوابي بود بر همه جوسازي‌هايي که پيش از اين بازي صورت گرفته بود.

بارش شديد باران در روز اول دي، موج سياه نمايي از اينکه ورزشگاه تختي دورود نمي تواند استانداردهاي لازم براي برگزاري بازي به اين مهمي را داشته باشد به اوج خود رساند و حتي نگراني هايي را در اين زمينه ايجاد کرد.

عده اي نيز ورزشگاه شهيد متقي ساري و فاجعه رخ داده در اين ورزشگاه را به ياد آوردند، شايد هم حق داشتند. اتفاقات تلخي که در اين ورزشگاه رخ داد بايد هم هر کسي را بترساند اما روز گذشته برگزاري بدون دردسر بازي گهر و استقلال نشان داد که همه خيلي زود قضاوت کردند.

در اينکه ورزشگاه تختي دورود بايد بيش از اين بازسازي شود تا بتواند استانداردهاي AFC را بگيرد شکي نيست اما گناه مردم دورود چيست که بايد تاوان بي توجهي عده اي از مسئولان استاني و يا حتي کشوري را بدهند؟

به گواه و گفته خود اعضاي تيم استقلال که قبل از برگزاري بازي تمام تلاش خود را کردند تا بازي در استان لرستان برگزار نشود و مصاحبه هاي آنها در آرشيو رسانه ها موجود است، در ورزشگاه تختي دورود نه تنها هيچ گونه بي احترامي نديدند بلکه در کمال آرامش و متانت مردم غيور دورود به تماشاي بازي نشستند و خراشي هم بر صورت کسي ننشست.

وقتي بازي به اين حساسي و مهمي بدون کوچکترين اخلالي از سوي هواداران در چنين شهري برگزار مي شود و حتي اگر ظرفيت ورزشگاه تختي اجازه مي داد افراد بيشتري به ورزشگاه مي آمدند، نبايد مسئولان استان لرستان و حتي مسئولان ورزشي کشور را به اين نتيجه برساند که بايد فکري به حالا علاقمندان اين منطقه کنند؟

سوال اين است که چرا از ابتداي فصل چنين ورزشگاهي براي تيم گهر مهيا نشد؟

اين حق مردم علاقمند و نجيب دورود نيست که داراي ورزشگاهي لايق خود باشند؟ چه زماني قرار است به وضعيت چنين شهرهايي که قطعا در سرتاسر ايران کم نيست، رسيدگي شود؟

اکنون بايد تمام آنهايي که فکر مي کردند چون سالهاست در شهري مثل دورود و حتي استان لرستان بازي به اين مهمي برگزار نشده طرفداران فوتبال نمي‌توانند سربلند از اين آزمون خارج شوند، سرافکنده شده باشند و به جاي سياه نمايي به اين بينديشند که چطور با بي تدبيري کاري مي کنند که چنين شهرهايي در انزوا بمانند و در عوض در ورزشگاه هاي بزرگ، همچنان شاهد بي‌فرهنگي‌هايي باشيم که هر فصل بدتر از سال قبل است.

به نظر مي رسد فدراسيون به عنوان متولي فوتبال بايد دقت بيشتري روي اين مسائل داشته باشد و از طريق وزارت ورزش پيگير اين باشد که چرا بايد در چنين مکان هايي که علاقه مندان به فوتبال تيم شهر خود را سربلند مي کنند اين چنين در فقر رسيدگي به سر برند و کم‌ترين توجه ها به چنين استان هايي شود؟

راستي کار هيئت هاي فوتبال چيست؟ در باشگاه گهر چه مي گذرد؟ آيا نبايد کسي براي احقاق حق مردم صدايش را بلند کند؟

[پاسخ]

یاس در گفته :

من که واقعا از بازی لذت بردم.همه فکر میکردندبازیبه جنجال خواهدکشید اما خوشحالم که مردم گول حرف های برنامه های بدگو درباره ی حواشی را نخوردند و از جو سازی های دیگران درباره بازی بیرون آمدند و به همه فهماندند دورودی ها فهیم ترین و در عین حال شاید بتوان گفت مظلوم ترین مردم کشورند.

[پاسخ]

گهر دورود در گفته :

خوشحال وسرافرازم از ميزباني شهر عزيزم وجواب دندان شكني كه به تمام بدخواهان وسياه نماها واميدوارم با مدد خداوند معظل اين ورزشگاه برطرف شود وتيم محبوب لرها در ليگ برتر باقي بماند

[پاسخ]

مصطفی خدایگان / سرویس اندیشه در گفته :

من به عنوان یه کوهدشتی از مردم خوب دورود به خاطر سربلند کردن لرستان و نشون دادن فرهنگ و اخلاق واقعی لرستانی ها به شدت تشکر می کنم.. به قول عادل فردوسی پور این بازی و این تماشاگران باید سرمشقی بشن برای تمام تماشاگران ایرانی که توی استادیومها انقد فحش و بد وبیراه میگن و حرفهای زشت بار همدیگه می کنن، بمب و ترقه می ندازن، آخر بازی هم به بازیکنا و داورها حمله می کنن و کتک کاری و… توی همین ورزشگاه آزادی من بعضی وقتها میرم اونهمه تماشاگر -که ادعا دارن شهرشون بافرهنگ ترین شهر ایرانه و مردم شهرستانهای دیگه همه بی فرهنگ و عقب مونده اند- آدم نمی تونه ده دقیقه بشینه انقد فحش ناموسی و زشت بار همدیگه می کنن!
امیدوارم تیم گهر بتونه خودشو بکشه بالا و نتایج خوبی به دست بیاره. موفق باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :