کد خبر : 15322
تاریخ انتشار : ۳ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 160 بازدید

از سوي وزير كشور بلامانع اعلام شد: تاسيس 52 دهياري در روستاهاي استان لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از وزارت کشور؛ مهندس مصطفي محمد نجار وزير كشور؛ طي ابلاغيه اي به استاندار لرستان بلامانع بودن تاسيس دهياري در 52 روستاي اين استان را ابلاغ كرد . به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور ، مهندس مصطفي محمد نجار وزير كشور با استناد به ماده واحده قانون […]

00000000000000000

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از وزارت کشور؛ مهندس مصطفي محمد نجار وزير كشور؛ طي ابلاغيه اي به استاندار لرستان بلامانع بودن تاسيس دهياري در 52 روستاي اين استان را ابلاغ كرد .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور ، مهندس مصطفي محمد نجار وزير كشور با استناد به ماده واحده قانون تاسيس دهياري هاي خودكفا در روستاهاي كشور مصوب 77/4/14 ؛ با تاسيس 52 دهياري در استان لرستان در صورتيكه خارج از محدوده قانوني شهرهاي همجوار باشند، موافقت كرد.
وزير كشور در اين ابلاغيه از دهمرده استاندار لرستان خواسته است تا طبق قوانين و مقررات مربوطه نسبت به تاسيس دهياري در روستاهاي مذكور اقدام و شروع به كار دهياري هاي مذكور را به سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور اعلام كند.
شايان ذكر است در اين ابلاغيه ، تاسيس دهياري در تعدادي از روستاهاي شهرستان هاي اليگودرز ، بروجرد ، دوره ، خرم آباد ، دلفان ، دورود ، كوهدشت ، ازنا ‌و سلسله بلامانع اعلام گرديده است.
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :