کد خبر : 15480
تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 108 بازدید

غذای گرم در مدارس دلفان توزیع شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان گفت: در پی اجرای برنامه مروج سلامت، غذای گرم در مدارس شهرستان دلفان توزیع شد. نورالدین ویسی امروز در گفت‌وگو با  فارس در دلفان با اشاره به این‌که این طرح با نظارت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و در 30 مدرسه […]

13910920000125_PhotoA

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان گفت: در پی اجرای برنامه مروج سلامت، غذای گرم در مدارس شهرستان دلفان توزیع شد.

نورالدین ویسی امروز در گفت‌وگو با  فارس در دلفان با اشاره به این‌که این طرح با نظارت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و در 30 مدرسه شهری در حال اجرا است، گفت: اجرای برنامه‌های مختلف در زمینه تغذیه سالم، بهداشت روان، محیط سالم، مشارکت والدین در برنامه‌های بهداشتی، معاینات غربالگری دانش‌آموزان از جمله برنامه‌های طرح مروج سلامت به‌شمار می‌آید.

وی هدف کلی از اجرای برنامه مروج سلامت را ترویج و استقرار مفاهیم ارتقای سلامت در بین دانش‌آموزان مدارس کشور از طریق استقرار نظام مدارس مروج سلامت ذکر کرد و اظهار داشت: کارشناسان بهداشت مدارس این مرکز با حضور مستمر در مدارس در پی تلاش برای رسیدن به این اهداف هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان همچنین از همکاری 384 رابط بهداشتی در مدارس شهری و روستایی دلفان خبر داد و اظهار داشت: این تعداد رابط بر توزیع سالم مواد غذایی و رعایت نکات بهداشتی در مدارس نظارت خواهند داشت.

گفتنی است، در بین شهرستان‌های استان تنها شهرستان دلفان اقدام به توزیع غذای گرم دانش‌آموزان کرده است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :