کد خبر : 15534
تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 111 بازدید

غیبت رضا صفایی در دیدار با شهرداری ارومیه

  هر روز مصدومیت جدیدی گریبان‎گیرمان می‎شود در 4 روز 10 گیم بازی کرده‎ایم  والیبالیست کوهدشتی آلومینیوم المهدی هرمزگان فشردگی بازی‎های لیگ برتر را مهمترین علت مصدومیت بازیکنان می‎داند. در ادامه مصاحبه خبرنگار میرملاس با او را می‎خوانید: رضا صفایی با بیان اینکه به سبب مصدومیت نمی‎توانم در دیدار با شهرداری ارومیه بازی کنم، افزود: […]IMG_88930copy

 

هر روز مصدومیت جدیدی گریبان‎گیرمان می‎شود

در 4 روز 10 گیم بازی کرده‎ایم

 والیبالیست کوهدشتی آلومینیوم المهدی هرمزگان فشردگی بازی‎های لیگ برتر را مهمترین علت مصدومیت بازیکنان می‎داند.

در ادامه مصاحبه خبرنگار میرملاس با او را می‎خوانید:

رضا صفایی با بیان اینکه به سبب مصدومیت نمی‎توانم در دیدار با شهرداری ارومیه بازی کنم، افزود: در دیدار قبلی با میزان خراسان در برخوردی که با یکی از بازیکنان حریف داشتم از ناحیه پا دچار مصدومیت شدم و دکتر تیم گفته باید یک هفته فیزیوتراپی کنم.

وی ادامه داد: در عرض 4 روز 2 بازی با تیم‎های پیشگامان کویر یزد و میزان خراسان انجام دادیم که در هر بازی کار به ست پنجم کشید. مشکل دیگر این بازی‎ها میهمان بودن تیم ما بود.

این والیبالیست لرستانی با بیان این‎که باور کنید هر روز مصدومیت جدیدی گریبان‎گیرمان می‎شود، تأکید کرد: فشردگی مسابقات خیلی اذیت می‎کند و مصدومیت بیشتر بازیکنان به همین علت است.

صفایی که چند بار به سبب مصدومیت تیم ملی را از دست داده، عنوان کرد: با وجود ولاسکو، همه بازیکنان به حضور در تیم ملی امیدوارند و این انگیزه مضاعفی به ما داده است.

 

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :