کد خبر : 15635
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 127 بازدید

73 واحد متخلف در کوهدشت پلمپ شدند

  به گزارش میرملاس نیوز؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت گفت: 73 واحد متخلف در سطح شهرستان کوهدشت که اقدام به نرخ‌گذاری خود سرانه کرده‌ بودند، پلمپ شدند. حمید آزادبخت گفت: با توجه به اقتصاد مقاومتی باید به مشکلات حال حاضر شهرستان پرداخت؛ ما انقلاب اقتصادی را در سطح کشور انجام داده‌ایم که […]

bbz

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت گفت: 73 واحد متخلف در سطح شهرستان کوهدشت که اقدام به نرخ‌گذاری خود سرانه کرده‌ بودند، پلمپ شدند.

حمید آزادبخت گفت: با توجه به اقتصاد مقاومتی باید به مشکلات حال حاضر شهرستان پرداخت؛ ما انقلاب اقتصادی را در سطح کشور انجام داده‌ایم که همان هدفمندی یارانه‌ها است.

وی با اشاره به محدودیت‌های ارزی اظهار داشت: در حوزه لبنی افزایش قیمت نداشته‌ایم، اما در حوزه پروتئینی و گوشت شاهد 15 درصد افزایش قیمت بوده‌ایم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت مواد غذایی در شهرستان کوهدشت تثبیت شده است.

آزادبخت در خصوص مشکل کمبود برنج در شهرستان و همچنین تدابیر اندیشیده شده درباره آن عنوان کرد: در یک ماه گذشته 145 تن برنج در قالب کیسه‌های ده کیلویی با قیمت 26 هزار و 500 تومان در شهرستان توزیع شده است که از این مقدار 5 تن در بخش گراب و 45 تن در بخش رومشکان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه اگر برنج با ارز دو هزار و 500 تومان خریداری شود، کیسه ده کیلویی آن 55 هزار تومان قیمت دارد، گفت: 300 تن برنج خریداری شده که این برنج‌ها با توجه به شرایط کنونی بیش از یک ماه طول می‌کشد که وارد شهرستان شود.

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه در شهرستان کوهدشت هیچ‌گونه احتکاری صورت نگرفته است، اعلام کرد: 73 واحد متخلف در سطح شهرستان کوهدشت که اقدام به نرخ‌گذاری خودسرانه کرده‌ بودند، پلمپ شد‌ند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فاطمه در گفته :

اگه احتکار نیست کیسه ای برنج 38هزار تومانی اسمش چیه آقای ریس

مرادی در گفته :

اگه میشه مثل قدیم کوپنیش کنید. این یکی از مشکلات هدفمندی یارانه که تو کوهدشت برنج کمیاب شد

خدا به دادمان برسد

خسرواباد در گفته :

فقط مونده بود براي برنج صف بگيريم كه گرفتيم چه ميكنه اين برنج كه معلوم هم نيست برنج باشه…

7چشمه میشنان در گفته :

چو برنج نباشد تن من مباد…………….!!!!!

لیلا در گفته :

یه روز مرغ ،یه روز برنج،ببینم دفعه بعد چیه……..

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :