کد خبر : 1564
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 627 بازدید

توزیع بیش از۸۰ تن مرکبات یارانه‌ای در کوهدشت

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر اداره بازرگانی کوهدشت از توزیع ۸۰ تن مرکبات یارانه‌ای در روزهای پایانی سال در این شهرستان خبرداد. حمید آزادبخت طی گفت‌وگویی، شروع طرح گشت نظارتی ویژه ایام نوروز را ۱۲ اسفند ماه ۹۰ تا ۱۵ فروردین سال ۹۱ اعلام کرد و افزود: این گشت نظارتی از طریق بازرسین مستقل […]

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر اداره بازرگانی کوهدشت از توزیع ۸۰ تن مرکبات یارانه‌ای در روزهای پایانی سال در این شهرستان خبرداد.

حمید آزادبخت طی گفت‌وگویی، شروع طرح گشت نظارتی ویژه ایام نوروز را ۱۲ اسفند ماه ۹۰ تا ۱۵ فروردین سال ۹۱ اعلام کرد و افزود: این گشت نظارتی از طریق بازرسین مستقل در اداره بازرگانی و بازرسین امور اصناف همزمان با تاریخ اعلام شده در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

وی در بحث تنظیم بازار و تامین اقلام اساسی عموم مردم، به برپایی نمایشگاه بهاره در نیمه دوم اسفند ماه در شهرستان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با همکاری اصناف و حدود ۷۰ غرفه، با اولویت موادغذایی و پروتئینی، کیف و کفش، البسه و پوشاک، شیرینی و تنقلات، مرغ منجمد و ماهی و… همزمان با سراسر کشور برپا می‌شود.

مدیر اداره بازرگانی کوهدشت ادامه داد: بیش از۸۰ تن میوه(سیب و پرتقال) تنظیم بازار یارانه‌ای نیز در روزهای پایانی سال، در سطح شهر کوهدشت و بخش های تابعه و همچنین دهستان‌هایی که جمعیت بالایی دارند توسط عاملین توزیع می‌شود که کارگزار آن سازمان تعاونی روستایی است.

مهندس آزادبخت خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند هر گونه گرانفروشی و تخلف را در ساعات اداری با شماره ۱۲۴ در میان بگذارند و کشیک سیار خارج از ساعات اداری هم تا تعطیلی بازار، کار بازرسی و نظارت را در سطح شهر انجام می‌دهد.  

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نکنه از این مرکبات واسه خریدن رای استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقای ازادبخت زحمات زیادی برای شهرستان کشیدند بی انصاف

مسعود جان میشه بگی چه زحماتی کشیدند؟

حامد در گفته :

اینگونه ادارات ادارات خدماتی هستند بصورت فیزیکی خدمات انها مشخص نیست ولی دربحث کالا رسانی.تنظیم و نظارت بر بازار .برپایی نمایشگاههای متعدد موضع بی طرفانه ای داشتند ونظارت برکالاهایی چون شیر یارانه ای سالهای گذشته والخصوص نطارت بر کار خبازان که یادمان نرفته

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :