کد خبر : 1564
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 631 بازدید

توزيع بيش از80 تن مرکبات يارانه‌اي در كوهدشت

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدير اداره بازرگاني کوهدشت از توزيع 80 تن مرکبات يارانه‌اي در روزهاي پاياني سال در اين شهرستان خبرداد. حمید آزادبخت طی گفت‌وگویی، شروع طرح گشت نظارتي ويژه ايام نوروز را 12 اسفند ماه 90 تا 15 فروردين سال 91 اعلام کرد و افزود: اين گشت نظارتي از طريق بازرسين مستقل […]

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدير اداره بازرگاني کوهدشت از توزيع 80 تن مرکبات يارانه‌اي در روزهاي پاياني سال در اين شهرستان خبرداد.

حمید آزادبخت طی گفت‌وگویی، شروع طرح گشت نظارتي ويژه ايام نوروز را 12 اسفند ماه 90 تا 15 فروردين سال 91 اعلام کرد و افزود: اين گشت نظارتي از طريق بازرسين مستقل در اداره بازرگاني و بازرسين امور اصناف همزمان با تاريخ اعلام شده در سطح شهرستان اجرا مي‌شود.

وي در بحث تنظيم بازار و تامين اقلام اساسي عموم مردم، به برپايي نمايشگاه بهاره در نيمه دوم اسفند ماه در شهرستان اشاره کرد و گفت: اين نمايشگاه با همکاري اصناف و حدود 70 غرفه، با اولويت موادغذايي و پروتئيني، کيف و کفش، البسه و پوشاک، شيريني و تنقلات، مرغ منجمد و ماهي و… همزمان با سراسر کشور برپا مي‌شود.

مدير اداره بازرگاني کوهدشت ادامه داد: بيش از80 تن ميوه(سيب و پرتقال) تنظيم بازار يارانه‌اي نيز در روزهاي پاياني سال، در سطح شهر کوهدشت و بخش هاي تابعه و همچنين دهستان‌هايي که جمعيت بالايي دارند توسط عاملين توزيع مي‌شود که کارگزار آن سازمان تعاوني روستايي است.

مهندس آزادبخت خاطرنشان کرد: مردم مي‌توانند هر گونه گرانفروشي و تخلف را در ساعات اداري با شماره 124 در ميان بگذارند و کشيک سيار خارج از ساعات اداري هم تا تعطيلي بازار، کار بازرسي و نظارت را در سطح شهر انجام مي‌دهد.  

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نکنه از این مرکبات واسه خریدن رای استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

اقاي ازادبخت زحمات زيادي براي شهرستان كشيدند بي انصاف

[پاسخ]

م پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۳ اسفند , ۱۳۹۰ ۱۳:۳۴:

مسعود جان میشه بگی چه زحماتی کشیدند؟

[پاسخ]

حامد پاسخ در تاريخ شنبه ۶ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۳:۱۷:

اینگونه ادارات ادارات خدماتی هستند بصورت فیزیکی خدمات انها مشخص نیست ولی دربحث کالا رسانی.تنظیم و نظارت بر بازار .برپایی نمایشگاههای متعدد موضع بی طرفانه ای داشتند ونظارت برکالاهایی چون شیر یارانه ای سالهای گذشته والخصوص نطارت بر کار خبازان که یادمان نرفته

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :