کد خبر : 15644
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 196 بازدید

آغاز به كار ستادهای استانی مصطفی پورمحمدی

  یک سایت خبری اعلام کرد که مصطفی پورمحمدی ستادهای استانی خود را راه اندازی كرده است. به گزارش میرملاس نیوز؛ سایت  نیمروز در خبری کوتاه نوشت: «درحالی كه از مصطفی پورمحمدی به عنوان یكی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یاد می شود ستادهای استانی وی فعالیت خود را اغاز نموده اند.» براساس این […]

image_news_1545

 

یک سایت خبری اعلام کرد که مصطفی پورمحمدی ستادهای استانی خود را راه اندازی كرده است.

به گزارش میرملاس نیوز؛ سایت  نیمروز در خبری کوتاه نوشت: «درحالی كه از مصطفی پورمحمدی به عنوان یكی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یاد می شود ستادهای استانی وی فعالیت خود را اغاز نموده اند.»

براساس این گزارش، در همین رابطه حبیب الله بوربور به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی تهران پورمحمدی انتخاب شده و فعالیت خود را آغاز نموده است.

مصطفی پور محمدی رییس سازمان بازرسی کل کشور و وزیر اسبق کشور یکی از کاندیداهای مطرح برای انتخابات ریاست جمهوری است، اما تاکنون هیچ تشکلی به طور رسمی از وی حمایت نکرده است.

از طرف دیگر با وجود این که پور محمدی از احتمال حضور در انتخابات سخن گفته است اما تصمیم قطعی خود را در این باره به آینده موکول کرده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اخر تابستان سال جاری گفت: «اگر تقدیر الهی باشد و فضا ایجاب کند، به عنوان سرباز ولایت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خواهم شد.»

وی هفته گذشته نیز اعلام کرده بود که هنوز در حال مطالعه درباره حضور در انتخابات است و تصمیم قطعی نگرفته است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

براعزیز در گفته :

پور محمدی حتما انتخابات را می برد و پیروز است

[پاسخ]

لیلا در گفته :

باوم هی تو نیامایه……

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :