کد خبر : 15653
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 215 بازدید

ملکشاهی: رئیس‌جمهور لیست ‌۸ ساله خود را تحویل قوه قضاییه دهد

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ی ملت؛ رئیس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس درباره سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر در اختیار داشتن لیست ۳۰۰ نفره مفسدان اقتصادی، گفت: رئیس جمهور باید برای هر چه سریع‌تر لیست مفاسد اقتصادی را در اختیار قوه قضاییه قرار دهد. الهیار ملکشاهی درباره نامه دادستان کل کشور […]

78tgchauhniiot23isg

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ی ملت؛ رئیس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس درباره سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر در اختیار داشتن لیست ۳۰۰ نفره مفسدان اقتصادی، گفت: رئیس جمهور باید برای هر چه سریع‌تر لیست مفاسد اقتصادی را در اختیار قوه قضاییه قرار دهد.

الهیار ملکشاهی درباره نامه دادستان کل کشور به محمود احمدی‌نژاد مبنی بر ارسال فوری اسامی ۳۰۰ تن در کشور که ۶۰ درصد دارایی‌ها را بلوکه کرده‌ و پس نمی‌دهند، افزود: رئیس‌جمهور باید لیست ۳۰۰ نفره مفاسد اقتصادی را هرچه زودتر در اختیار قوه قضاییه قرار دهد تا از یک سو موجب تسریع در روند رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی و برخورد قضایی با این افراد شود و از سوی دیگر هرگونه شائبه درباره شعاری بودن این سخنان از بین برود.

نماینده مردم  کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تاکنون لیستی از سوی رئیس‌جمهور در این رابطه به قوه قضاییه ارسال نشده است، تصریح کرد: روال قانونی  رسیدگی به چنین جرائمی این است که این لیست پیش از رسانه‌ای شدن در اختیار قوه قضاییه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باید تاکنون لیست مفسدان اقتصادی از سوی رئیس‌جمهور به قوه قضائیه ارسال می‌شد، تاکید کرد: در این زمینه باید چنین مسئله‌ای تحقق می یافت، که هنوز هم برای این کار دیر نشده و جای امیدواری دارد لیست مذکور هر چه سریع‌تر  برای رسیدگی در اختیار قوه قضاییه قرار گیرد.

دادستان کل کشور در نامه‌ای به محمود احمدی‌نژاد و در واکنش به اظهارات اخیر رییس‌جمهور مبنی بر اینکه «۳۰۰ تن در کشور ۶۰ درصد دارایی‌ها را بلوکه کرده‌اند و پس نمی‌دهند» خواستار ارسال فوری اسامی این افراد، برای پیگرد قضایی شد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دارتاک در گفته :

جناب ملکشاهی عزیز مگر شما مفاسد را نمیبینید که از دیگران انتظار معرفی دارید شما که در استانها و شهرستانها ارتباط و رابط دارید . یعنی حضرتعباسی شما نمیدانید تا خودتان اقدام کنید و لیست از دیگران نخواهید

[پاسخ]

اصغرازادبخت در گفته :

ودراین میان این عوام ساده لوح هستند که به سان مهره های شطرنج می مانند.

[پاسخ]

حسنی در گفته :

خدا وکیل آقای ملکشاهی در شعار تو خالی سر امده

[پاسخ]

حسنی در گفته :

خودت باید به مردم جواب بدی بغیر از به هم زدن وضع شهر چکار ردی

[پاسخ]

.....من در گفته :

عجب فتوشاپی!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۹ دی , ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹:

موافقم خیلی خوب روتوش کردن

[پاسخ]

شهروند در گفته :

قابل توجه دوستاني كه در اين صفحه كامنت گذاشتند :الكي جو را خراب نكنيد آقاي ملكشاهي بهترين نماينده اي است كه تا حالا كوهدشت به خود ديده .حالا نمايندگان قبلي چه گلي به سر مردم زدند.چه عجب از خواب خرگوشي بيدار شديد .آقاي امامي 12 سال نماينده بود كسي نبود بگه اين 12 سال چكار كردي حالا اين چند ماه ملكشاهي همه قانون گذار شدند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :