کد خبر : 15777
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 128 بازدید

9 دی نماد حضور خودجوش ملت ایران در دفاع از ارزشهاست

  به گزارش میرملاس نیوز؛ رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی نهم دیماه 88 را تبلور حماسه خودجوش مردم در برابر توطئه های دشمنان و دفاع از ارزشها دانست. به نقل از مهر، الهیار ملکشاهی  با اشاره به آثار گرانبهای برجای مانده از حماسه پرشور مردم در نهم دیماه سال 88 اظهار داشت: […]

2010_7_4_11_24_51

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی نهم دیماه 88 را تبلور حماسه خودجوش مردم در برابر توطئه های دشمنان و دفاع از ارزشها دانست.

به نقل از مهر، الهیار ملکشاهی  با اشاره به آثار گرانبهای برجای مانده از حماسه پرشور مردم در نهم دیماه سال 88 اظهار داشت: مردم ایران ثابت کرده اند هر عنصری بخواهد هنجارشکنی کرده و از خطوط و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی عدول کند، منتظر اقدام مراجع قضایی نمی مانند و خود به صحنه می آیند.

وی با بیان اینکه حضور ملت در صحنه به منافقین و خواص بی بصیرت نشان داد که مردم ایران اسلامی متحد هستند، عنوان کرد: با خلق این حماسه ماندگار دشمنان هم پی بردند مردم و نظام جدا نشدنی هستند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی خنثی شدن توطئه های دشمنان را از دیگر برکات حضور مردم در صحنه برشمرد و با بیهوده دانستن توطئه های دشمنان تصریح کرد: از آثار بین المللی حماسه نهم دی این بود که طراحی دشمنان با سیل اقیانوس حضور ملت نابود شد.

ملکشاهی ادامه داد: دشمنان باید بدانند که تا مردم بابصیرت و هوشیار ایران اسلامی هستند کسی نمی تواند برضد این نظام اسلامی نقشه بکشد.

وی همچنین سالگرد این حماسه پرشور را فرصتی برای تجدید بیعت مجدد با ولایت دانست و مردم ولایتمدار شهرستان کوهدشت نیز در کنار آحاد ملت ایران بار دیگر با ولایت و آرمانهای انقلاب میثاقی دوباره خواهند بست.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )
برچسب‌ها: , ,

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

اقاي ملكشاهي مردم دارن از گرسنگي مي ميرند تو هم فقط بشين و نظر بده

[پاسخ]

معصوم در گفته :

ایشون فن بیان بسیارخوبی دارن تحسین می کنم ولی گویافراموش کردن نماینده فقط نبایدحرف بزنه که یه کم عمل کردن هم بدنیست

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

نون و پنیر و پونه ما همه گشنمونه-گذشته ها گذشته برنج 10کیلویی کیسه ای 35هزار .مرغ کیلویی4800.و ……………. چرا وزیر بهداشت (باید گفت تنها مرد کابینه،آره تنها مرد کابینه) عزل شد.چرا کسی جرات برخورد با بی قانونی دولت ندارد.نماینده فقط علی مطهری.وسلام

[پاسخ]

بخت بر گشته در گفته :

بالاخره معلوم نشد اقای ملکشاهی با رای ما اصلاح طلبان به مجلس رفته که بر علیه اصلاح طلبان حرف بزنه

[پاسخ]

حسنی در گفته :

این اقای ملکشاهی با سران فتنه کوهدشت جلسه میذاره ومهمونی شون میره بعد شعار محکومتیت فتنه سر میده

[پاسخ]

من ساده دل پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۰ دی , ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹:

حسني جان راست گفتي* نميدانم شما به ملكشاهي راي دادي يانه ؟اما به خدا من ساده دل به ايشان به خاطر شعاراصولگرايي راي دادم حالا نميدانيم دم خروس را قبول كنيم يا قسم حضرت عباس ايشان را؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :