کد خبر : 15781
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 72 بازدید

نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی لرستان تامین می‌شود

  به گزارش میرملاس نیوز؛ ريیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: یکی از اقدامات جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان تامین نقدینگی واحدهای تولیدی و صنعتی استان است.   به نقل از دنیای اقتصاد، حجت‌الله بیرانوند ادامه داد: در جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان لرستان در […]

476254_orig

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ ريیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: یکی از اقدامات جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان تامین نقدینگی واحدهای تولیدی و صنعتی استان است.

 

به نقل از دنیای اقتصاد، حجت‌الله بیرانوند ادامه داد: در جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی و معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان مقرر شده که تسهیلات ویژه‌ای به استان لرستان در این زمینه اختصاص یابد. وی با بیان اینکه این تسهیلات به ترتیب اولویت به واحدهای تولیدی پرداخت خواهد شد، بیان کرد: این میزان تسهیلات قرار است از محل سه درصد منابع بانک‌ها و همچنین 10 درصد صندوق توسعه ملی به استان لرستان اختصاص یابد. بیرانوند افزود: این تسهیلات با هدف افزایش توان تولیدی و همچنین ظرفیت واحدهای تولیدی استان لرستان پرداخت می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صنعتگر در گفته :

اينجاي آدم دروغگو.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :