کد خبر : 15806
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 165 بازدید

امام جمعه نورآباد خواستار تغییر نرخ تعرفه گاز این شهرستان شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ امام جمعه نورآباد با اشاره به اینکه شهرستان دلفان یکی از شهرستانهای سردسیر کشور است، خواستار تغییر در تعرفه گاز این شهرستان شد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور در خطبه های نماز جمعه شهرستان دلفان گفت: اکثر خانوارهای شهرستان دلفان از اوایل مهرماه تا اردیبهشت […]

80445208-3526025

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ امام جمعه نورآباد با اشاره به اینکه شهرستان دلفان یکی از شهرستانهای سردسیر کشور است، خواستار تغییر در تعرفه گاز این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور در خطبه های نماز جمعه شهرستان دلفان گفت: اکثر خانوارهای شهرستان دلفان از اوایل مهرماه تا اردیبهشت ماه از بخاریهای خود استفاده می کنند و این عادلانه نیست که نرخ تعرفه گاز در این شهرستان اقلیم 2 محاسبه شود و می بایست به اقلیم یک تغییر پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه سرما و یخبندان در این منطقه افزود: با توجه به اینکه اخیرا توسط مسئولان نرخ تعرفه برق در شهرستان پلدختر که از مناطق گرم استان است کاهش خوبی پیدا کرد این انتظار نیز از مسئولان می رود که نسبت به تغییر نرخ تعرفه گاز این شهرستان محروم اقدام کنند.

امام جمعه نورآباد با اشاره به اینکه از 446 روستای شهرستان دلفان تنها 32 روستا و مرکز شهر نورآباد و هفت چشمه از نعمت گاز بهره مند هستند، اظهار امیدواری کرد که مسئولان نسبت به تخصیص اعتبار کافی در راستای گازرسانی به روستاهای بیشتری در این شهرستان همت خود را بکار بگیرند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :