کد خبر : 15950
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 147 بازدید

محتکر بیار ، جایزه ببر !!

     به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر روابط عمومی سازمان صنعت معدن تجارت لرستان گفت: با توجه به برخی کمبودهای موقتی در بازار مصرف برنج در برخی استان ها از جمله لرستان، افرادی که محتکران این ماده غذایی را به این سازمان معرفی نمایند جایزه و لوح تقدیر دریافت می کنند. ˈ ایرج دریکوندˈ […]

 

IMAGE634452124916718750

 

 به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر روابط عمومی سازمان صنعت معدن تجارت لرستان گفت: با توجه به برخی کمبودهای موقتی در بازار مصرف برنج در برخی استان ها از جمله لرستان، افرادی که محتکران این ماده غذایی را به این سازمان معرفی نمایند جایزه و لوح تقدیر دریافت می کنند.

ˈ ایرج دریکوندˈ روز یکشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود: چنانچه شهروندان موفق به شناسایی انبار احتکار برنج شوند مراتب را با شماره تلفن 124 و یا واحد روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان در میان بگذارند.

وی اظهار داشت: این اقدامات در راستای تنظیم بازار، رفاه حال شهروندان و عرضه برنج مورد نیاز مردم در بازارهای مصرف است و نام و مشخصات افرادی که محتکران را شناسایی می کنند محفوظ خواهد ماند.

وی با بیان اینکه حدود هفت هزار تن برنج برای عرضه در بازار مصرف استان خریداری شده تصریح کرد: هم اکنون توزیع برنج در استان آغاز شده و انتظار می رود طی چند روز آینده ، بازار مصرف این ماده غذایی تنظیم شود.

وی تصریح کرد: برخی افراد با مقاصد سودجویانه و بدون توجه به مردم نسبت به احتکار برنج اقدام کرده اند که سازمان صنعت معدن و تجارت به همراه گشت های مشترک نسبت به شناسایی این واحدها اقدام جدی را در دستور کار خود قرار دارد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سوری در گفته :

متاسفم… خومون هم به خودمون رحم نمی کنیم…

[پاسخ]

رومشکان در گفته :

خب په یکی بیاد منو ببره تا جایزه ای نصیبش بشه…

[پاسخ]

فاطمه در گفته :

یعنی خودشون نمیدونن کیا انبار دارن واقعا متاسفم

[پاسخ]

لیلا در گفته :

کاش به جای رواج آدم فروشی یه کم به فکر مردم بودید….

[پاسخ]

امیر در گفته :

متاٌسفم برا این جامعه ی بر از هرج و مرج و بی صاحب که به خاطرش همدیگه رو می فروشیم…گل گفتی لیلا خانم……………..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :