کد خبر : 15960
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 111 بازدید

بازدید استاندار لرستان از روند اجرای طرح های عمرانی شهرستان کوهدشت

  استاندار لرستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود با حضور در کوهدشت و بازدید از طرح های عمرانی درحال اجرای این شهرستان، بر سرعت بخشی به روند اجرای این پروژه ها تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر ˈحبیب الله دهمردهˈ در بازدید از پروژه ۵۱۲ واحدی مسکن مهر شهرستان کوهدشت گفت: […]

image_gallery

 

استاندار لرستان در ادامه سفرهای شهرستانی خود با حضور در کوهدشت و بازدید از طرح های عمرانی درحال اجرای این شهرستان، بر سرعت بخشی به روند اجرای این پروژه ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر ˈحبیب الله دهمردهˈ در بازدید از پروژه ۵۱۲ واحدی مسکن مهر شهرستان کوهدشت گفت: طرح مسکن مهر به عنوان یکی از اقدامات مهم و ابتکاری دولت، تامین کننده یکی از نیازهای اساسی مردم و رفع کننده دغدغه جدی افراد برای خانه دار شدن است.

وی افزود: این اقدام مهم و ارزشمند نشاندهنده میزان توجه و عنایت دولت عدالت محور و مهرورز دکتر احمدی نژاد برای رفع مشکلات اقشار محروم و کم درآمد جامعه است.

استاندار لرستان در این سفر از طرح ورزشی استخر دانش آموزی کوهدشت نیز بازدید کرد.

ˈغلامرضا حمزه پورˈ فرماندار کوهدشت نیز از به بهره برداری رسیدن ۲۵۶ واحد مسکونی طرح مسکن مهر این شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :