کد خبر : 16028
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 87 بازدید

ابراهیم آقامحمدی: استاندارها و مسئولین قبلی به‎منظور توجیه عدم عملکرد مثبت خود، لرستان را ناامن جلوه دادند

  به گزارش میرملاس نیوز؛ نماینده خرم‎آباد در مجلس گفت: استاندارها و مسئولین قبلی به‎منظور توجیه عدم عملکرد مثبت خود، لرستان را ناامن جلوه دادند. ابراهیم آقامحمدی  با بیان اینکه در استان به زیرساخت‎ها توجه نشده است، درخصوص عدم رغبت سرمایه‎گذاران بخش خصوصی در لرستان افزود: دولت‎ها از گذشته تاکنون سرمایه‎گذاری نکردند که امروز زمینه […]

80283935-2846662

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ نماینده خرم‎آباد در مجلس گفت: استاندارها و مسئولین قبلی به‎منظور توجیه عدم عملکرد مثبت خود، لرستان را ناامن جلوه دادند.

ابراهیم آقامحمدی  با بیان اینکه در استان به زیرساخت‎ها توجه نشده است، درخصوص عدم رغبت سرمایه‎گذاران بخش خصوصی در لرستان افزود: دولت‎ها از گذشته تاکنون سرمایه‎گذاری نکردند که امروز زمینه یا بستری ایجاد شود تا بخش خصوصی رغبت به سرمایه‎گذاری کند.

وی با بیان اینکه وضعیت فرودگاه خرم‎آباد بسیار اسفناک است، اظهار کرد: همچنین جاده‎های زمینی استان حادثه‎خیز است و قطعاً افرادی که به فکر توسعه و سرمایه‎گذاری هستند ابتدا استفاده از زمان و سلامت را در نظر می‎گیرند و سپس اقدام به سرمایه‎گذاری می‎کنند که استان لرستان در این راستا با مشکلات جدی زیرساختی اعم از هتل، راه، فرودگاه و راه‎آهن مواجه است.

آقامحمدی با بیان اینکه تخفیفات خاصی برای سرمایه‎گذاران در استان لحاظ نشده است، ادامه داد: متاسفانه مسولان و استانداران قبلی در پایان فعالیت خود در لرستان به‎منظور توجیه کردن عدم عملکرد مثبت خود در استان، لرستان را ناامن جلوه دادند و اگر کسی قرار بود که در استان سرمایه‎گذاری کند با این مهم منصرف می‎شد.

نماینده خرم‎آباد در مجلس با انتقاد از اینکه 1.4 درصد بودجه کشور به لرستان تعلق می‎گیرد و از سهم استان به استان‎های دیگر تزریق می‎شود، متذکر شد: همچنین از مجموع 500 پرواز کشور یک‎هزارم درصد به استان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: بیشترین آمار بیکاری استان از عدم حضور سرمایه‎گذاران بخش خصوصی در استان نشأت می‎گیرد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :