کد خبر : 16073
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 122 بازدید

ملکشاهی: وضعیت امنیتی لرستان مطلوب است/ ضرورت فعالیت جدی تر دستگاه های فرهنگی

  به گزارش میرملاس نیوز؛ رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر وجود وضعیت امنیتی مطلوب در استان، گفت: برای کاهش احساس ناامنی باید دستگاههای فرهنگی استان فعالیت جدی تری داشته باشند. به نقل از مهر، الهیار ملکشاهی  با اشاره به وضعیت امنیت در استان لرستان اظهار داشت: استان لرستان جزء […]

2010_7_4_11_24_51

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر وجود وضعیت امنیتی مطلوب در استان، گفت: برای کاهش احساس ناامنی باید دستگاههای فرهنگی استان فعالیت جدی تری داشته باشند.

به نقل از مهر، الهیار ملکشاهی  با اشاره به وضعیت امنیت در استان لرستان اظهار داشت: استان لرستان جزء استانهای امن کشور محسوب می شود.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه جرائم خشن بسیار کم در استان لرستان رخ می دهد عنوان کرد: در حال حاضر مطابق شاخصهای امنیتی و اعلام مراجع ذی ربط استان لرستان جزء پنج استان امن کشور قرار دارد.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه موضوعی که در این مورد وجود دارد بحث ناامنی روانی است بیان داشت: متاسفانه تبلیغاتی که در گذشته راجع به استان لرستان وجود داشته منجر به ایجاد احساس ناامنی شده است.

ملکشاهی با تاکید بر ضرورت انجام کارهای فرهنگی در این زمینه گفت: مسئولین فرهنگی استان لرستان باید در این رابطه اقدامات جدی تری انجام دهند.

وی همچنین به نقش رسانه ها در کاهش احساس ناامنی در مورد استان لرستان افزود: در این راستا نیز نقش رسانه بسیار مهم و تاثیر گذار است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انجام کارهای فرهنگی توسط مسئولین و رسانه های لرستان منجر به افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان می شود تصریح کرد: به طور حتم این امر نیز در رشد و توسعه استان لرستان در زمینه های مختلف نقش بسزایی خواهد داشت.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سياوش در گفته :

آره شهر در امان است آسوده بخوابيد

[پاسخ]

امیر در گفته :

آره منم موافقم اما کی بود خونه مارو زد؟

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۲ دی , ۱۳۹۱ ۱۹:۰۱:

از خدا بی خبران

[پاسخ]

علی در گفته :

مشکل استان لرستان بیشتر احساس نا امنی روانی است تا واقعی که این احساس نا امنی باعث عدم جذب اعتبارات و سرمایه گذاری می شود

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

دیروز یه جوون(آقای کونانی) رو با شلیک سه گلوله کشتند.
ببخشید آقای ملکشاهی امنیت یعنی چی؟؟؟؟

[پاسخ]

کارشناس ممجو پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۳ دی , ۱۳۹۱ ۲۲:۲۷:

خب دیگه امنیت یعنی همین.
تو آمریکا یه نفر 20و اندی دانش اموز می کشه اونجا امنیت نیست اما ما …

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :