کد خبر : 16091
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 128 بازدید

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان: مسکن مهر نورآباد از نعمت گاز برخوردار می‌شود

  مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: واحدهای مسکونی مهر نورآباد از نعمت گاز برخوردار می‌شوند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس؛ علی گودرزی ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مسکن مهر شهرستان نورآباد با اشاره به اینکه برای گازرسانی به این پروژه 4 هزار و 500 متر شبکه‌گذاری طراحی شده […]

227680_839

 

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: واحدهای مسکونی مهر نورآباد از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس؛ علی گودرزی ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مسکن مهر شهرستان نورآباد با اشاره به اینکه برای گازرسانی به این پروژه 4 هزار و 500 متر شبکه‌گذاری طراحی شده است، گفت: با به بهره‌برداری رسیدن این پروژه گازرسانی 800 واحد مسکن مهر این سایت از نعمت گاز لوله‌کشی بهره‌مند می‌شوند.

گودرزی با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه بیش از 3 میلیارد ریال اعتبار از منابع داخلی شرکت گاز هزینه می‌شود، افزود: پیش‌بینی‌های لازم در خصوص تامین گاز مراکز عمومی، تجاری و خدماتی در این سایت صورت گرفته است.

در ادامه حجت الاسلام محمدتقی صرفی‌پور امام جمعه نورآباد نیز در این مراسم با اشاره به سردسیر و کوهستانی بودن شهرستان دلفان گفت: خدمات نظام مقدس جمهوری در خدمات‌رسانی بهتر به مردم به ویژه در بحث گازرسانی قابل تقدیر است و از مسئولان انتظار می‌رود، با توجه به طول فصل سرما در این منطقه نسبت به گازدار شدن تعداد بیشتری از روستاهی این شهرستان تلاش بیشتری کنند.

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان، امام جمعه و فرماندار شهرستان نورآباد و جمعی از مسئولان محلی کلنگ گازرسانی به پروژه مسکن مهر نورآباد به زمین زده شد.

گفتنی است، از 446 روستای نورآباد تنها 32 روستا و دو شهر از نعمت گاز لوله‌کشی بهره‌مند هستند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بابایی در گفته :

دست گلشون درد نکنه واقعا این عکس مسکن مهر نورآباده؟ اگه عکس واقعی باشه خیلی پیشرفت کرده

[پاسخ]

قاسمی در گفته :

من خودم عضوی از مسکن مهر میباشم اصلا چنین واحدهای در نوراباد وجود ندارد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :