کد خبر : 16099
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 360 بازدید

مجوز دولت به هر استاندار برای استخدام ۴۰۰۰ نفر

    به گزارش میرملاس نیوز؛ عضو هیات تطبیق مصوبات دولت با قانون از مصوبه ای در هیات دولت خبر داد که طبق آن دولت به استانداران برای استخدام غیر قانونی چهار هزار نفر در هر استان اختیار تام داده است.   به نقل از مهر، محمدرضا خباز اعلام کرد: دولت در تاریخ ۱۳۹۱٫۹٫۲۹ همزمان […]

find-job
 
 
به گزارش میرملاس نیوز؛ عضو هیات تطبیق مصوبات دولت با قانون از مصوبه ای در هیات دولت خبر داد که طبق آن دولت به استانداران برای استخدام غیر قانونی چهار هزار نفر در هر استان اختیار تام داده است.
 
به نقل از مهر، محمدرضا خباز اعلام کرد: دولت در تاریخ ۱۳۹۱٫۹٫۲۹ همزمان با صدور مجوز غیر قانونی برای معاون اجرایی رئیس جمهور در استخدام بی قید و شرط ۱۵۰۰ نفر در نهاد ریاست جمهوری مصوبه مشابهی مبنی بر مجوز استخدام بی ضابطه به استانداران تصویب کرده است.
 
به گفته وی طبق این مصوبه هر استاندار اختیار تام می یابد که ۴ هزار نفر را در آستانه انتخابات در استان خود به استخدام دولت در بیاورد.
 
عضو هیات تطبیق مصوبات دولت با قانون با اعلام اینکه این هیات این مصوبه را در جلسه بعدی خود با فوریت بررسی خواهد کرد آن را مغایر با اصل ۱۲۷ قانون اساسی ماده ۵۱ و ۵۷ و ۴۱ برنامه پنجم توسعه و خلاف ماده ۴۴قانون خدمات کشوری خواند.
 
طبق اصل ۱۳۸ قانون اساسی تصویب‏نامه‏ها و آیین‏نامه‏های دولت ضمن ابلاغ برای اجرا به اطلاع رییس مجلس شورای اسلامی می‌رسد تا در صورتی که آنها را بر خلاف قوانین بیابد با ذکر دلیل برای تجدید نظر به هیأت وزیران بفرستند.
 
مطابق تبصره (۴) قانون الحاق پنج تبصره به قانون نحوه اجرای اصل (۸۵ و ۱۳۸) قانون اساسی مصوب سال ۱۳۷۸ نیز چنانچه تمام یا قسمتی از مصوبه مورد ایراد رئیس مجلس قرار گیرد و پس از اعلام ایراد به هیئت وزیران، ظرف مدت مقرر در قانون، نسبت به اصلاح یا لغو آن اقدام نشود پس از پایان مدت مذکور حسب مورد تمام یا قسمتی از مصوبه مورد ایراد، ملغی الاثر خواهد بود.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رعنا در گفته :

ما را که از این نمد کلاهی نخواهد بود .

لیلا در گفته :

اینا مال از ما بهترونه؟….خوش به حالشون…

یه بیکار بی پارتی در گفته :

خوش به حالشون این مال نیست مال آقازاده هاست ما خوابشم نمیبینیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :