کد خبر : 16363
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 365 بازدید

آغاز پروژه‌ی گازرسانی به شهرهای گراب، کوهنانی و روستای آقاجان بخش رومشگان شهرستان کوهدشت

  به گزارش میرملاس نیوز؛ کلنگ آغاز پروژه‌ی اجرای شبکه توزیع گاز شهرهای گراب و کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت به زمین زده شد.  به نقل از ایسنا، مهندس «گودرزی»، مدیرعامل شرکت گاز لرستان اظهار کرد : با اجرای این پروژه‌ها بیش از 4000 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.  وی افزود : این […]

g3

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ کلنگ آغاز پروژه‌ی اجرای شبکه توزیع گاز شهرهای گراب و کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت به زمین زده شد.

 به نقل از ایسنا، مهندس «گودرزی»، مدیرعامل شرکت گاز لرستان اظهار کرد : با اجرای این پروژه‌ها بیش از 4000 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

 وی افزود : این پروژه‌ها با اجرای بیش از 52 کیلومتر شبکه‌گذاری، نصب سه ایستگاه تقلیل فشار و 2000 انشعاب به بهره‌برداری می‌رسند.

 این مقام مسوول ادامه داد: برای گازرسانی به این شهرها 67 کیلومتر خط تغذیه فلزی 10 و 12 اینچ اجرا شده که زمینه‌ی گازرسانی به روستاهای مسیر را نیز فراهم می‌کند.

 گودرزی تصریح کرد : هزینه‌ی گازرسانی به این شهرها بیش از 85 میلیارد ریال است و امید می‌رود با همکاری مردم منطقه هرچه زودتر به بهره‌برداری برسند.

 وی در خصوص طرح گازرسانی به روستای آقاجان شهرستان کوهدشت نیز گفت : 10 کیلومتر شبکه‌ی توزیع گاز برای گازرسانی به این روستا اجرا و 5 میلیارد ریال نیز هزینه شد.

 مدیرعامل شرکت گاز لرستان یادآور شد : 500 خانوار در این منطقه با نصب انشعابات به‌زودی از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )
برچسب‌ها: , ,

دیدگاه ها

زهی خیال باطل

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :