کد خبر : 16460
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 111 بازدید

فرماندار شهرستان کوهدشت: دهه فجر با شکوه خاص در کوهدشت برگزار می‌شود

  فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: دهه فجر با شکوهتر از سال‌های گذشته در کوهدشت برگزار می‌شود.  به گزارش میرملاس نیوز غلامرضا حمزه‌پور گفت: انقلاب ما انقلاب امام خمینی (ره) است و ما هر چی داریم، از برکت وجود ایشان و مقام معظم رهبری است. وی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و ولایت‌مدار ثابت […]

777

 

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: دهه فجر با شکوهتر از سال‌های گذشته در کوهدشت برگزار می‌شود.

 به گزارش میرملاس نیوز غلامرضا حمزه‌پور گفت: انقلاب ما انقلاب امام خمینی (ره) است و ما هر چی داریم، از برکت وجود ایشان و مقام معظم رهبری است.

وی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و ولایت‌مدار ثابت کرده‌اند که عاشق ولایت و رهبری هستند.

فرماندار شهرستان کوهدشت در خصوص تمهیدات و و اقدامات برای برپایی دهه فجر گفت: دستگاه‌ها و نهادهای مختلف خود را برای این واقعه مهم تاریخ ایران اسلامی آماده کرده‌اند و تمهیدات لازم برای افتتاح پروژه‌های جدید در دستگاه‌های مختلف اندیشیده شده است که بتوانیم در این دهه پر برکت شاهد افتتاح پروژه‌های عمرانی و رفاهی مختلف باشیم.

حمزه پور در ادامه افزود: فرمانداری و دستگاه‌های اجرایی مختلف در شهرستان کوهدشت برای این ایام برنامه‌های متفاوت و مختلفی دارند که پس از برنامه‌ریزی دقیق اطلاع‌رسانی می‌شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: سعی ما و مسئولان شهرستان بر این است، مراسم‌های این ایام را هرچه با شکوه‌تر و در خور مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام، شهدا و مقام عظمی ولایت و مرجعیت برگزار کنیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آزاد در گفته :

کارخانجات کوهدشت را افتتاح کنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :