کد خبر : 16472
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

اختصاص ۸۵ میلیارد ریال به پروژه گاز رسانی شهرهای گراب و کوهنانی

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ کلنگ آغاز پروژه  اجرای شبکه توزیع گاز شهرهای گراب و کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت به زمین زده شد . مدیر عامل شرکت گاز لرستان در این مورد  گفت : با اجرای این پروژه ها بیش از ۴۰۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .  وی […]

IMG_2503

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ کلنگ آغاز پروژه  اجرای شبکه توزیع گاز شهرهای گراب و کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت به زمین زده شد .

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در این مورد  گفت : با اجرای این پروژه ها بیش از ۴۰۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .

 وی افزود : این پروژه ها با اجرای بیش از ۵۲ کیلومتر شبکه گذاری ، نصب سه ایستگاه تقلیل فشار و ۲۰۰۰ انشعاب به بهره برداری خواهند رسید .

این مقام مسوول ادامه داد: برای گازرسانی به این شهرها ۶۷ کیلومتر خط تغذیه فلزی ۱۰ و ۱۲ اینچ اجرا شده که زمینه گازرسانی به روستاهای مسیر را نیز فراهم می کند .

 مهندس گودرزی تصریح کرد : هزینه گازرسانی به این شهرها بیش از ۸۵ میلیارد ریال بوده و امید می رود با همکاری مردم منطقه هرچه زودتر به بهره برداری برسند .

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در مورد طرح گازرسانی به روستای آقاجان شهرستان کوهدشت نیز گفت : ۱۰ کیلومتر شبکه توزیع گاز برای گازرسانی به این روستا اجرا شده و ۵ میلیارد ریال نیز هزینه شده است .

 وی افزود : ۵۰۰ خانوار در این منطقه با نصب انشعابات بزودی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد که امید است با رعایت نکات لازم از این نعمت به خوبی استفاده کنند . 

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

این حرفها دقیقا همان حرفهای ۵سال پیش است
و تاکنون پیشرفت چشم گیری در رابطه با گاز رسانی به این مناطق انجام نگرفته است
هر مسئول با یک شعار جدید وارد این عرصه میشود خواهش میکنیم شعارهاتون رابگذارید برا مواقع حساس دیگه شاید مردمی پیدا شوند که انها را باور داشته باشند

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :