کد خبر : 16472
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 129 بازدید

اختصاص 85 ميليارد ريال به پروژه گاز رسانی شهرهای گراب و کوهنانی

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ كلنگ آغاز پروژه  اجرای شبکه توزیع گاز شهرهای گراب و کوهنانی از توابع شهرستان كوهدشت به زمين زده شد . مدير عامل شرکت گاز لرستان در این مورد  گفت : با اجرای اين پروژه ها بیش از 4000 خانوار از نعمت گاز طبيعی بهره مند خواهند شد .  وی […]

IMG_2503

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ كلنگ آغاز پروژه  اجرای شبکه توزیع گاز شهرهای گراب و کوهنانی از توابع شهرستان كوهدشت به زمين زده شد .

مدير عامل شرکت گاز لرستان در این مورد  گفت : با اجرای اين پروژه ها بیش از 4000 خانوار از نعمت گاز طبيعی بهره مند خواهند شد .

 وی افزود : اين پروژه ها با اجرای بيش از 52 کيلومتر شبکه گذاری ، نصب سه ايستگاه تقليل فشار و 2000 انشعاب به بهره برداری خواهند رسيد .

اين مقام مسوول ادامه داد: برای گازرسانی به این شهرها 67 کیلومتر خط تغذیه فلزی 10 و 12 اینچ اجرا شده که زمینه گازرسانی به روستاهای مسیر را نیز فراهم می کند .

 مهندس گودرزی تصریح کرد : هزینه گازرسانی به این شهرها بیش از 85 ميليارد ريال بوده و اميد می رود با همکاری مردم منطقه هرچه زودتر به بهره برداري برسند .

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در مورد طرح گازرسانی به روستای آقاجان شهرستان کوهدشت نيز گفت : 10 کیلومتر شبکه توزیع گاز برای گازرسانی به این روستا اجرا شده و 5 میلیارد ریال نیز هزینه شده است .

 وی افزود : 500 خانوار در این منطقه با نصب انشعابات بزودی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد که امید است با رعایت نکات لازم از این نعمت به خوبی استفاده کنند . 

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

این حرفها دقیقا همان حرفهای 5سال پیش است
و تاکنون پیشرفت چشم گیری در رابطه با گاز رسانی به این مناطق انجام نگرفته است
هر مسئول با یک شعار جدید وارد این عرصه میشود خواهش میکنیم شعارهاتون رابگذارید برا مواقع حساس دیگه شاید مردمی پیدا شوند که انها را باور داشته باشند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :