کد خبر : 16550
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 141 بازدید

روند مطلوب پروژه های راهسازی لرستان/ اختصاص 1.7 میلیارد تومان

  به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به روند مطلوب اجرای پروژه های راهسازی در این استان، از اختصاص یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار به پروژه های چهارخطه لرستان خبر داد. به نقل از مهر، شهرام ملکی اظهار داشت: با پیگیریهای صورت گرفته بیش از یک میلیارد […]

565

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به روند مطلوب اجرای پروژه های راهسازی در این استان، از اختصاص یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار به پروژه های چهارخطه لرستان خبر داد.

به نقل از مهر، شهرام ملکی اظهار داشت: با پیگیریهای صورت گرفته بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار جدید به پروژه های چهارخطه لرستان اختصاص یافته است.

وی همچنین از افزایش اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های چهارخطه لرستان خبر داد و افزود: خوشبختانه با اقدامات انجام شده اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های چهارخطه لرستان از 9 میلیارد و 340 میلیون تومان به بیش از 14 میلیارد و 310 میلیون تومان افزایش یافته است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان با بیان اینکه از این افزایش اعتبار تخصیص یافته پروژه های چهارخطه لرستان از محل سود سهام شرکت مخابرات خواهد بود بیان داشت: نامه افزایش اعتبارات چهارخطه های لرستان نیز برای پرداخت به وزارات امور اقتصاد و دارایی نیز ارسال شده است.

ملکی با اشاره به وضعیت چهارخطه های این استان اظهار داشت: در حال حاضر 60 کیلومتر از چهارخطه خرم آباد – نورآباد در حال اجرا است که بیش از 12.5 کیلومتر از این چهارخطه به صورت کامل انجام شده است.

وی با اشاره به چهارخطه خرم آباد – کوهدشت نیز بیان داشت: در حال حاضر 69.5 کیلومتر از این چهارخطه در حال اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان به چهارخطه خرم آباد – بروجرد اشاره کرد و گفت: این چهار خطه به سه قطعه تقسیم شده که روند اجرای بخشهای مختلف این پروژه مطلوب است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :