کد خبر : 16689
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 259 بازدید

انتقاد سرپرست گهر از صداوسیمای لرستان: برای پخش هر بازی 50 میلیون از ما می‎گیرند

انتقاد سرپرست گهر از صداوسیمای لرستان برای پخش هر بازی 50 میلیون از ما می‎گیرند در خبرگزاری ایسنا منطقه لرستان پذیرای سرپرست تیم فوتبال گهر دورود بودیم که از صداوسیمای مرکز لرستان به شدت انتقاد کرد. به گزارش میرملاس نیوز و به نقل از ایسنا، محمد یاراحمدی با ابراز گلایه از صداوسیما تصریح کرد: برای […]

17370t
انتقاد سرپرست گهر از صداوسیمای لرستان

برای پخش هر بازی 50 میلیون از ما می‎گیرند
در خبرگزاری ایسنا منطقه لرستان پذیرای سرپرست تیم فوتبال گهر دورود بودیم که از صداوسیمای مرکز لرستان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش میرملاس نیوز و به نقل از ایسنا، محمد یاراحمدی با ابراز گلایه از صداوسیما تصریح کرد: برای هر بازی خانگی گهر که به صورت زنده پخش می‎شود، باید 50 میلیون ریال به صدا و سیمای مرکز استان پرداخت کنیم و من در تعجبم چرا با وجود توان کم مالی تیم، آن‎ها از ما پول می‎گیرند!

وی تأکید کرد: این دور از انصاف است و به جای این‎که حمایت شویم، جریمه می‎شویم! پرداخت این مقدار پول برای کادر مدیریتی باشگاه مشکل است اما برای این‎که علاقه‎مندان گهر در استان بتوانند بازی‎ها را مستقیم تماشا کنند این پول پرداخت می‎شود.

یارآحمدی با اشاره به این‎که در سایر استان‎ها نهایت همکاری را با تیم‎های لیگ برتری دارند، خاطرنشان کرد: من از سرپرست چند تیم لیگ برتری سوال کرده‎ام که آیا صدا و سیمای مرکز استان‎تان از شما پول می‎گیرد که آن‎ها گفتند نه، فقط از تیم‎های لیگ یکی برای پخش مستقیم بازی‎هایشان پول می‎گیرند.

سرپرست گهر با بیان این‎که پخش مستقیم امتیاز مثبتی برای شبکه است، عنوان کرد: صداوسیما باید به تیم‎های لیگ برتری حق پخش دهد اما در استان ما این قضیه برعکس است. پخش مستقیم بازی‎ها باعث پربیننده شدن شبکه استانی تلویزیون می‎شود و در سراسر کشور هم بینندگان بازی را تماشا می‎کنند.

وی با بیان این‎که باید 500 میلیون ریال برای بازی‎های دور برگشت به صداوسیما بدهیم، یادآور شد: با این مبلغ هزینه دیدارهایی که میهمان هستیم تامین می‎شود اما متاسفانه از طرف صداوسیما حمایت نمی‎شویم.

یاراحمدی در پایان گفت: چون تیم مشکل مالی دارد انتظار داریم صداوسیما این پول را نگیرد تا برای امور دیگر هزینه شود.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

همشهری*** در گفته :

اینم از حمایت مسولان .باید برن خدارو شکر کنن که با پخش بازیای گهر کلی به بینندگانشون اضافه میشه
میتونن کلی آگهی بگیرن.اینارو چه به تیم لیگ برتری،والا به خدا هرچه سرمون میاد حقمونه.خلایق هرچه لایق ……

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :