کد خبر : 16716
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 101 بازدید

استاندار لرستان: سرمايه گذاري 7500 ميليارد ريالي براي اجراي طرح پتروشيمي لرستان

  استاندار لرستان گفت: پروژه پتروشيمي لرستان يكي از طرح هاي زيرساختي و بنيادين در مسير رشد ، توسعه و شكوفايي اقتصادي اين استان است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ دكتر حبيب الله دهمرده در بازديد از پروژه مجتمع پتروشيمي لرستان افزود: برهمين اساس و با توجه به […]

13

 

استاندار لرستان گفت: پروژه پتروشيمي لرستان يكي از طرح هاي زيرساختي و بنيادين در مسير رشد ، توسعه و شكوفايي اقتصادي اين استان است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ دكتر حبيب الله دهمرده در بازديد از پروژه مجتمع پتروشيمي لرستان افزود: برهمين اساس و با توجه به عنايت ويژه دولت خدمتگزار ، اقدامات و تلاش هاي گسترده اي براي اجرا و بهره برداري از اين پروژه عمراني انجام شده است.

وي اظهار كرد: اين پروژه عمراني با توجه به اهميت و اثرگذاري كه در حوزه زيرساخت ها و رشد و توسعه استان دارد در رديف طرح هاي مهر ماندگار قرار گرفته است.
استاندار لرستان افزود: اين اقدام موجب تسهيل و تسريع در روند اجراي طرح و بهره برداري به موقع از پروژه با استفاده از ظرفيت ها و امكانات موجود خواهد شد.

دكتر دهمرده گفت: پروژه پتروشيمي لرستان نقش و اثرگذاري ويژه اي در عرصه صنعت و توليد استان لرستان دارد و بهره برداري از اين پروژه زمينه رشد و توسعه استان و شكوفايي اقتصادي منطقه را فراهم خواهد كرد.

به گفته وي، براي اجراي مجتمع پتروشيمي لرستان حدود هفت هزار و 500 ميليارد ريال سرمايه گذاري شده و به طور يقين اين طرح در زمان بهره برداري زمينه ساز تحولي اساسي در استان خواهد شد.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :