کد خبر : 16775
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

آیت‎الله‎زاده: برای پخش بازی‎های خانگی از ما پول می‎گیرند

با رد اظهارات مدیرکل صداوسیما لرستان؛ آیت‎الله‎زاده: برای پخش بازی‎های خانگی از ما پول می‎گیرند در صحبتی که با مدیرعامل گهر دورود داشتیم اظهارات مدیرکل صداوسیما مرکز لرستان مبنی بر این‎که برای پخش بازی‎های خانگی گهر پول نمی‎گیریم را رد کرد. رضا آیت‎الله‎زاده در گفت‎وگو با میرملاس نیوز، با اشاره به صحبت‎های کمری که گفته […]

13910929000304_PhotoA
با رد اظهارات مدیرکل صداوسیما لرستان؛

آیت‎الله‎زاده: برای پخش بازی‎های خانگی از ما پول می‎گیرند
در صحبتی که با مدیرعامل گهر دورود داشتیم اظهارات مدیرکل صداوسیما مرکز لرستان مبنی بر این‎که برای پخش بازی‎های خانگی گهر پول نمی‎گیریم را رد کرد.

رضا آیت‎الله‎زاده در گفت‎وگو با میرملاس نیوز، با اشاره به صحبت‎های کمری که گفته به هیچ وجه برای پخش مستقیم بازی‎های خانگی گهر پول نمی‎گیریم، گفت: تاکنون 2 بازی در دورود برگزار کرده‎ایم؛ با استقلال در جام حذفی و با راه‎آهن در لیگ برتر که برای پخش مستقیم این بازی‎ها 10 میلیون تومان به صداوسیمای مرکز لرستان پول داده‎ایم.

مدیرکل صداوسیما لرستان اظهار داشته که برای بازی‎هایی که گهر مهمان است پول می‎گیرند اما مدیرعامل گهر خاطرنشان کرد: در دیدارهایی که میزبان نیستیم و پخش مستقیم شده، به صداوسیمای لرستان پولی پرداخت نکرده‎ایم.

وی تأکید کرد: در همه جای دنیا شبکه‎های تلویزیونی به تیم‎ها حق پخش می‎دهند اما در اینجا تیم‎ها به شبکه‎های تلویزیونی حق پخش می‎دهند؛ چون شبکه‎ها را پربیننده می‎کند!

آیت‎الله‎زاده با بیان این‎که صداوسیمای مرکز لرستان در این مدت یار و یاور گهر بوده، عنوان کرد: اگر این پول را از ما نگیرند خیلی به نفع تیم است و انتظار داریم در این خصوص بیشتر همکاری کنند.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

گراوند در گفته :

متاسفانه بنده اطلاعات موثقی دارم که صدا وسیمای لرستان برای پخش برخی گزارشهای خبری از مدیران ادارات مبالغی را دریافت نموده است بهتر است آقای کمری کمی حواسشان را بویژه در شهرستانها جمع نموده وهمکارانشان را کنترل نمایند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :