کد خبر : 16783
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,057 بازدید

میرملاس یکساله شد / نظر خواهی از مخاطبان

  روز بیستم دی ماه سال 1390 میرملاس متولد و پا در عرصه دنیای بی کران اینترنت و رسانه های جمعی نهاد و به عنوان نهال دانایی گستر در فضای مجازی این استان کاشته شد . حدود یک سال زمان احتیاج بود تا با شیوه آزمون و خطا و بررسی کمبودها و کاستی های موجود […]

Untitled-1-copy2

 

روز بیستم دی ماه سال 1390 میرملاس متولد و پا در عرصه دنیای بی کران اینترنت و رسانه های جمعی نهاد و به عنوان نهال دانایی گستر در فضای مجازی این استان کاشته شد .

حدود یک سال زمان احتیاج بود تا با شیوه آزمون و خطا و بررسی کمبودها و کاستی های موجود در عرصه اطلاع رسانی و با چاشنی مقولات مهم و تاثیر گذاری مانند هنر و ادبیات ، کار خود را آغاز نماییم.

در یک سال گذشته مشکلات بیشماری از جمله مسائل مالی، نامهربانی ها ، تهمت ها و سنگ اندازی های دشمنان دوست نما را پشت سر نهادیم و چون از روز اول تنها با اتکا به خداوند متعال کار خود را آغاز کرده و آمده بودیم که ثابت کنیم می شود بدون بودجه های دولتی و وابسته بودن به جناح های سیاسی، “بود، کار کرد و ماند”، به راه خود ادامه دادیم.
در این یک سال، تنها دلخوشی و دلگرمی ما، همراهی و همدلی شما مخاطبان بی شمار و دوستان عزیز بود که میرملاس را با حضورهای روزانه ی خود به پرمخاطب ترین تارنمای استان لرستان تبدیل و به هم استانی هایمان معرفی نمودید. در این مدت، نظرها، پیشنهادها و انتقادهایتان را با گوش و چشم جان شنیدیم و خواندیم و سعی مان بر این بوده و هست که کمی و کاستی ها را بر طرف و خواسته های به حقتان را محقق نماییم. خطاها و اشتباهاتمان را به بزرگواری خود ببخشید و همچنان ما را از لطف و دوستی خود بی نصیب نگذارید.

در این مدت با قلم  شیوای نویسندگان و تلاش دبیران سرویس های چندگانه  ، میرملاس توانسته است در میان مخاطبان جایگاه مناسبی را پیدا کند ، بنده از تمام کسانی که به هر نحوی در این مسیر نقشی داشته اند سپاسگزارم و امیدوارم میرملاس بزودی افتخاری برای جامعه ی مطبوعات  لرستان در میان رسانه های مجازی کشور باشد .

اکنون و در این قسمت، از همه ی شما همراهان و مخاطبان گرامی تقاضامندیم که در این نظرخواهی(که نتیجه آن برای ما و ادامه فعالیتمان بسیار مهم است) شرکت نمایید و نظر خود را در رابطه با یک سال فعالیت میرملاس بیان نمایید.

1 – نظرتان در رابطه با کار و فعالیت میرملاس در یک سال گذشته چیست ؟
2 – کمی و کاستی هایمان را در چه بخش هایی می بینید ؟
3 – پیشنهادهایتان برای بهتر شدن وضعیت سرویس های چندگانه چیست و عملکرد کدام یک از آنها مناسب تر بوده است؟

4 –  جای چه بخش یا بخش هایی را درمیرملاس خالی می بینید ؟
انتقادهایتان را با صراحت بگویید و ما را از نظرات سازنده ی خود بهره مند نمایید.

 

با تشکر و احترام فراوان
امین آزادبخت / مدیر مسئول میرملاس نیوز
20 دی ماه 91

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

besiar ali

[پاسخ]

محمدجعفرایرانی در گفته :

بنام خدائی که لرآفرید/دلش را زاندوه پرآفرید…
حضورپررنگ وتاثیرگذارمیرملاسی های عزیز را دریکمین سال فعالیت دردنیای مجازی راتبریک واین موفقیت رابابازدیدکننده بالا و درخور توجه تبریک می گویم.
میرملاس را اگرخلاصه بگویم می شود “سدا”یعنی:”سرعت،دقت وامانت دار
سه عنصری که طبیعت کاریک عنصرژورنالیست است وبه حق میرملاس نورسیده ائی است که باالهام ازپتانسیل موجودشهری کوچک ولی با آرمانهائی یزرگ به این مسیررهنمون شده است.خود رادرحد پاسخگوئی به سوالات شما برای پیشرفت بهترتان نمی دانم ولی من باب ادب وتاکید بردوست داشتن میرملاس چنرنکته عرض می کنم.
الف)بارانتقادی مطالبتان را درحوزه های مختلف بیشترکنیدچراکه بامراجعه به کامنت های مخاطبین درمی یابید که آنها ازماجلوتروطالب ترند.
ب)فضای استانی را هم بیشترپوشش دهیدومیرملاس را درجغرافیای کوهدشت عزیز به محاق نکشید.
ج)ازتمامی ابزار رسانه ائی همانند مصاحبه،میزگرد_پرسش وپاسخ و…بهره بگیرید تاتنوع کاری مخاطبان را سودمندتر باشد.
د)ستون یابخشی رابه سبدمطبوعات استانی بااستفاده ازpdf آنها اختصاصا دهید وازلربلاگها یالک بلاگها یابومی نوشتهای استانی نیز درسرویسی مشخص بیشتر وملموس تر استمدادبگیرید.
درپایان همچنان ازرشدروبه توسعه تان تشکرمی کنم وخودرا “میرملاس”ی می دانم تا “بیان لر”ی
هرکه ما رایاربود ایزد مراو را یار باد…….هرکه مارا خوارکرد ازعمربرخوردارباد
هرکه اندرراه ماخاری فکندازدشمنی……هرگلی کزباغ وصلش بشکفدبی خارباد

[پاسخ]

داريوش جعفري در گفته :

کار میر ملاس بدون توجه به حاشیه‌های کوچکی که داشت و معمولا برای یک رسانه طبعی است از نظر اینکه با علم و پشتکار هدایت می شود قابل توجه و تقدیر است. البته با تیم قوی و متعهدی که در این سایت کار می‌کنند این روند صعودی کاملا انتظار می‌رود.
به نظر می‌آید هر جا میرملاس رو به مردم‌تر کار کرد موفق‌تر و پر بیننده تر بود. حالا گاه گاهی به حاشیه‌های سیاسی هم توجه داشته که باعث رنجش هایی هم شده اما کلا می‌توان گفت نقاط قوت آن بیشتر بوده است و خیل عظیم طرفداران هم مؤید این موضوع هستند.
به نظر این حقیر سرویس ادبی بسیار عالی کار کرده. یادداشت‌های مختلف میرملاس دوست داشتنی هستند. بخش گزارش های تصویری همیشه غنی بوده و تازگی‌هم پاتوق هنری به نحوی عالی شروع به کار کرده و فکر کنم دارد باعث اغناء اهل هنر می‌شود. چون اهل ورزش نیستم در مورد سرویس ورزشی حرفی ندارم.
می‌توانم بگویم میرملاس همیشه همراه و همگام مردم بوده امیدوارم همین روند را ادامه دهد و تلاش کند بیشتر با مردم باشد. هیچ پشتوانه‌ای مهم‌تر از مردم نیست مثلا مصاحبه با مردم از هر صنفی و شنیدن و انعکاس نظرات آن‌ها بسیار مهم است. شاید بد نباشد بخش‌هایی هم برای مخاطبین کودک و نوجوان داشته‌باشد و سرویس مستقلی هم برای معرفی آثار باستانی، جاذبه های استانی و معرفی بیشتر لرستان هم بد نیست. سرویس علمی‌-آموزشی هم می تواند به طور مستقل وجود داشته باشد. البته اضافه کنم این اطلاعات به طور جسته گریخته در بخش‌های مختلف این سایت وجود داشته و لی شاید مستقل باشد قوی‌تر عمل کند.

[پاسخ]

داريوش جعفري پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۰ دی , ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲:

سخنی با مخاطبین میر ملاس!
شاید بی ربط به نظر برسد اما باید بگویم یکی از عوامل پیشرفت این سایت مخاطبین آن است. مخاطبینی که بسیار فعال و جست‌وجوگر و حتی منتقد و تحصیل‌کرده‌اند. این را می‌توان از کامنت‌ها متوجه شد.
چه‌قدر مناسب است که مخاطبین بیشتر بازخواست کنند و مطالبات بیشتر و مهم‌تری داشته باشند. این سایت می‌تواند برای مخاطبین زبان و تریبون آزاد و مهمی باشد.
اول به خودم به عنوان مخاطب میرملاس و بعد به سایرین عرض می‌کنم بیایید با اندیشه‌هایمان به میرملاس جهت داده و مطالبات‌مان را با قدرت در آن بیان کنیم!

[پاسخ]

سياوش در گفته :

مير ملاس توانايش از اين هم بشتره همتون خسته نباشيد

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بيشتر از نظرات آقاي زيبا كلام استفاده كنيد

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

يك سالگي ميرملاس؛ خسته نباشيد. تبريك به مدير، سردبيرها، دست اندكاران، نويسندگان، مخاطبان و…

اگرچه دست اندكاران ميرملاس خود مي دانند و شايد بارها اين حرفها گفته شده و در اين قسمت نيز باز گفته خواهد شد اما به احترام كساني كه در ميرملاس زحمت ميكشند،

نقد(قُــــــــــــــــوت و ضعف) ميرملاس به درخواست ميرملاس:

الف)طلوع و استمرار ميرملاس بسيار قابل ملاحظه و باورنكردني بوده.

ب)سازماندهي اش از قبيل تقسيمِ كار، كار گروهي، مشاركت پذيري، مشاركت دادن و… خيلي خوب است.
ج)به مسائل جاري سريع واكنش نشان داده.

د)وجه روشنفكريِ در رويكردهاي ميرملاس كافي نيست. منظور افراد يا نويسندگان نيست منظور رويكردهاست.

هــ) در ژانر طنز كم رنگ است. طنزپردازاني مثل لطفي و چند نفر ديگر كه قبلا گاهي با سيمره كار ميكردند و اكنون اسمشان را فراموش كرده ام در كوهدشت ساكنند و در جايي ديگر نيز فعاليت ندارند. قطعا هست بايد كشف شان كرد.

و)مقالات تحليلي اش در مسائل روز كم است. بايد بيشتر به عمق برود.

ز)با مخاطبان خوب ارتباط برقرار ميكند. در جذب مخاطب موفق است.

ح) ضمن احترام به ساير سرويس هاي ميرملاس، فكر ميكنم به دليل قوتِ بيشترِ شاعران و منتقدان ادبي و عكاسان و حتما تلاش دبير ان مربوطه، اين بخش ها قوي تر به نظر ميرسند.

ح)گاهي مي نويسيد « به گزارش ميرملاس به نقل خبرگزاري مهر»؛ معلوم است كه «به گزارش ميرملاس» لازم نيست مگر اينكه بازنويس يا تخليص صورت گرفته باشد.

ط)ميرملاس براي موفقيت و موثر بودن، ضمن تقويت بعدِ نوگرايانه و روشنفكرانه، نبايد در خدمت هيچ جناح يا حزب يا سياستمداري قرار گيرد. اين كار يعني خودكشي در افكار عمومي و پايان.

ي)مصاحبه ها با افراد يا مقامات بايد چالشي و جاندار باشد نه گزارشگونه يا گپ و گفت.

ك)اخبار ميرملاس تركيبي از خبرهاي ملي ، منطقه اي ، استاني و ناحيه اي است. اين رويه مخاطبان را تا حدي از نياز به سايتهاي ديگر بي نياز كرده و آنها را بيشتر به طرق ميرملاس جذب ميكند. رويه مناسبي است.

ل)اداره ي يك سايت فعال بدون كمك ديگران و با دست خالي كمي از سخت سخت تر است. همين موضوع يكي از قوتهاي اصلي ميرملاس است.

م)در كل ميرملاس موفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق بوده؛ اگرچه هيچ وقت راهِ بهتر شدن پايان نمي يابد.
ن)همين!!!!!!!!!!! اگر به ذهنم ميرسيد بيشتر مي نوشتم شايد يكي از آنها كمي موثر ميشد.

موفق باشيد.
شايد مي دانيد كه مي دانم پيشنهاد دادن چقدر از عمل كردن به پيشنهاد راحت تر و بي دردسر تر است.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سایت خوبی است! ولی بیشتر تحمل انتقادات را داشته باشید! باور کنید تا انتقاد نباشد،مسئوولین اصلاح پذیر نمیشوند!!! موفق شوید.

[پاسخ]

همشهری*** پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۰ دی , ۱۳۹۱ ۱۴:۱۰:

با ناشناس موافقم اساسی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۶ دی , ۱۳۹۱ ۲۰:۵۷:

فقط نوشته های تعداد معدودی از اطرافیان خود را چاپ می کنید. واین همان معضل شهر ماست در سایر امور

[پاسخ]

تورج در گفته :

به روز و عالي ولي قابل ارتقا

[پاسخ]

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

یک سالگی میرملاس را به همه دست اندرکاران فهیم زحمت کش بی ادعا و جسور رنجورش تبریک عرض مینمایم
دوام توفیقات همگان را از خداوند منان خواهان و خواستارم
سربلند و سلامت و سعادتمند باشید

[پاسخ]

ق امرایی در گفته :

با سلام وخسته نباشید یکسال را هر روز با میرملاس گذراندم …خوب بود …فقط سعی کنید مسائل ومشکلات مربوط به شهرستان کوهدشت وبخشهای تابعه را بیشتر بررسی وپیگیری نمائید…

ویک پیشنهاد …
سعی کنید در هر بخش وحتی روستا افرادی را به عنوان نماینده خودتان انتخاب کنید تا اخبار روز را به شما رائه دهند

در پایان موفق باشید

[پاسخ]

مجید حسنوند در گفته :

واقعا خسته نباشید خدا قوت واسه شروع عالی بود…

[پاسخ]

علي از شيراز در گفته :

سلام ميرملاس تولدت مبارک . چند نکته در دام جريانهاي سياسي نيفتيد بسيار مخربند چه اينوري وچه اونوري _ تنها راه سالم خط ولايته _بيشتر در مورد لرستان و اداب و رسوم شخصيت هاي لر قناعت ومناعت طبع مهرباني و صراحت لهجه و . . مردم لر بگوييد

[پاسخ]

دوم خردادی در گفته :

تولدت مبارک

[پاسخ]

محمد جواد گراوند در گفته :

عزیزان خسته نباشید احسنتم عالیه بیشتر از اخبار روز بنویسید

[پاسخ]

ادیب2 در گفته :

تولد میرملاس نیوز بر همه ی شما مبارک باد

[پاسخ]

سید سعید قاسمی در گفته :

سلام یک سالگی میرملاس مبارک جناب آقای امین آزادبخت
بدون شک شما دست به کار بزرگی زده اید ، شما در حال ایجاد فرهنگی هستید که بدون تردید ایجاز آفرین خواهد شد شما در حال تزریق تمرینی برای تحمل مدیران هستید مدیرانی که هنوز چانه زنی با رسانه را به عنوان فرهنگی برای رشد نپذیرفته اند و شما در حال آماده این مسئولین برای پذیرش حرف های بزرگتر هستید
شما باید به کار خود ادامه دهید شما راه برگشت ندارید چرا که من و ما و ماها هر روز به عشق دیدن شهری که دوستش داریم ولی از آن دوریم هر روز به میر ملاس سر می زنیم با عکس های شما حال می کنیم و با نوشته هایتان قند در دلمان آب می شود
احساس می کنیم بخشی از عقده های فروخورده ما در اینجا در حال باروری است و این یعنی اینکه شما کار خود را بدرستی انجام داده اید
امین خوب !! من می دانم برای رسیدن به امروز که تو یک سالگی اش می نامی تو چندین سال زحمت کشیده ای از کوهدشت بلاگفایت تا کوهدشتی ها و کاسیتی و … چندین وبلاگ زنجیره ای
تو یکساله نیستی و چند ساله ای ،
به همه کسانی که در این راه همراه و همیارت هستند خسته نباشید می گویم و برای شما آرزوی روزهایی پر باری را دارم
سید سعید قاسمی
کرمانشاه

[پاسخ]

دوم خردادی در گفته :

تولدت مبارک اما چرا بعضی از کامنت ها رو که حقیقت دارد حذف می کنی تو که رسالت خود را ….می دانی؟

[پاسخ]

مهدی زاده در گفته :

با سلام و عرض تبریک خدمت مجریان رسانه ی نوپا و پرکار میرملاس

باور عمومی بر این است که با تولّد هر رسانه ای، بستر باروری اندیشه های نقادانه مهیّا می شود و گویی از رهگذر سرک کشیدن به خوان رسانه های متنوع دنیای امروزی، خوراکی دم دستی برای پویایی ذهن این و آن تدارک دیده شده است.
از این بین، «میرملاس» نیز در مجال مجازی اش بال و یال افراشته و ضمن نوپایی و خُردسالی اش، به بلوغی نسبی راه یافته است. بی شک چنین رسانه ای با دایره ی وسیع مخاطبانش، بایستی به چندین هنر و ظرافت آراسته باشد که این گونه کارنامه ی مقبولی از ذائقه ی رنگ به رنگ مردم یافته است؛ هنر و ظرافتی از جنس جلایافتگی قلم نویسندگان و منتقدانی که ذهن و زبانشان آینه ی تمام نمای واقعیات زندگی مردم است، مردمی که دسترنج فرهنگی شان را در وجود همین اهل قلم به وضوح می بینند و به آن می بالند.
از سویی دیگر، سخت کوشی مدیر رسانه و دوستان همراهش برای به روز کردن و نگه داشتن میرملاس، مهر تأییدی بر ایستادگی آنان در برابر نبودها و کاستی های معمول بوده و هست… دست مریزاد!

[پاسخ]

7چشمه میشنان در گفته :

مثل همیشه عالی….
موفق و پیروز باشید .

[پاسخ]

درست است که در فضای انتخاباتی سال گذشته متولد شد ولی اینکه توانست با این تعداد مخاطب سر پا بماند خودش دلیلی بر توفیق هست
با توجه به بافت سیاست زده استان حرکت کرن در این فضا مثل حرکت روی لبه تیغ است امید است به دام مسائل سیاسی گرفتار نشوید. با توجه به اینکه کسانیکه با شما در ارتباط هستند(مخاطبین)افراد هستند که از دغدغه های مادی فارغ شده اند باید افق دید خود را افزایش مخاطبین داشته باشین از سوی دیگر به نظر می رسد برای توسعه فرهنگ عمومی استان بخشهای ان را توسعه داده یا کمی تخصصی تر نمایید
بخشهای تخصصی مانند روانشناسی ،پزشکی حتی در صورت نیاز بخش خانواده و کلا مسائلی بومی لحاظ شود حتی می توان در صورت نیاز از افراد صاحبنظر با توجه به بنیه این رسانه کمک گرفت
توفیق شما را در این عرصه ارزوی ماست

[پاسخ]

علیپور در گفته :

درود بر شما برای این همت و پشتکار خوب
از اینکه یکسال پایدار ماندید و موفق به شماشادباش می گویم
امید که برای همیشه ماندگار بمانید

[پاسخ]

ماهان ازادبخت در گفته :

باسلام وخدا قوت. خبرهایتان ریتم خاص وکلیشه ای را دنبال می کنند .
می توانید متحول شوید نمی دانم چرا مشاوره نمی گیرید.تک بعدی نباشید.ممنون

[پاسخ]

اسکندر محمودی در گفته :

سلام آقای آزادبخت
تولد میرملاس رو تبریک میگم
به امید مانایی و جاودانگی

[پاسخ]

گل پسر در گفته :

من هم به نوبه خودم تبريك ميگم سايت خوبي داريد موفق باشد وپايار” ولي بعضي كامنت هاي انتقادي رو حذف ميكنيد متاسفانه چرا و به چه علت؟؟!!

[پاسخ]

بهروز پیری در گفته :

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمام زحمت کشان میر ملاس نیوز
به دور از انصاف است اگر بگوییم که میر ملاس در کارش موفق نبوده,اما بدون شک معایبی نیز در کار ان مشاهده شده که تحلیل ونقد ان کار صاحبان تخصص در این فن است.
بنده نیز تنها از دیدگاه یک مخاطب نه یک متخصص به یک مورد اشاره میکنم و ان اینکه گاها مطالبی از خود عزیزان شاغل در میرملاس دیده میشود که بسیار بلند و کلیشه ای هستند
و در قسمت نظرات نیز مشاهده میشود که این دوستان به ارائه نظرات بلند و طوانی پرداخته و…………
اینجاست که مخاطب احساس میکند که تکرار این مکررات در حوصله او نمیگنجد و میر ملاس در واقع چیزی جز موضع گیری این دوستان نسبت به همدیگر نیست و خود را بیگانه با این فضا میداند.
امید دارم که این دوستان توجه داشته باشند که بیشترین مخاطبان میرملاس توده مردم هستند و این گونه مو ضع گیریها کاملا بیگانه با فضای نقد است
در پایان ضمن تشکر و عذر خواهی مجددتکرار میکنم که بنده در مقام یک مخاطب نظر داده ام

[پاسخ]

کرم رضا پیریایی در گفته :

سایت میرملاس یکی ازنشانه های استعداد و توانمندی های جوانان کوهدشت است بنده به نوبه خودم از-آقای امین آزادبخت -متشکرم

[پاسخ]

لطیف آزادبخت در گفته :

امین جان سلام .
نتیجه ی یکسال فعالیت تو و دوستانت تار نمایی است که روشنی بخش راه همه ی ما مخاطبان میرملاس است . نمره ی تو بی هیچ مداهنه و اغراقی بیست بیست است . و البته این به معنای آن نیست که راهی برای بهتر شدن وجود ندارد . استمرار این وضعیت مهم تر از ایجاد آن است و تو با گردآوری دوستانی که هرکدام در حوزه ی کاری خود یک کارشناس تمام عیارند نشان داده ای که مصمم هستی که در ِ این خانه ی روشن کماکان بر روی مخاطبانت باز باشد . برای تو که مهربانی و نجابتت ذاتی و اصیل و خدشه ناپذیر است ، حفظ و بهبود این وضعیت دور از انتظار نیست .
نمی گویم میر ملاس بهترین است ، چون در این صورت انگیزه و جنگیدن تو برای بهتر شدن ممکن است فروکش کند . تو و میر ملاس خوبیید و همین کافی است . ممکن است معایبی هم وجود داشته باشد اما مهم این است که با وجود همین کمبودها و معایب هم خوب و دوست داشتنی هستید . پایدار و سربلند باشید و همواره روشن و روشنی بخش بمانید . تولدتان مبارک و یک دسته گل بابونه از دامنه های های میر ملاس نثار گل رویتان… برف در سر انگشتان و آتش در درون .

[پاسخ]

محمد در گفته :

وجود اين سايت يك اتفاق مثبت مي تونه باشه به شرطي كه استقلال خودشو حفظ كنه.
با اينكه در برخي از بخشها خام و كم تجربه عمل مي شه اما در كل تبريك مي گم به دست اندركاران اين سايت.
يه پيشنهاد اينكه براي كسايي كه كامنت مي گذارن امكان نمره دادن به اون كامنت رو بگذاريد.

[پاسخ]

دوست پلدختری در گفته :

سلام ، آقا امین خسته نباشی خدا قوتت بده ، ماکه انصافا” یکی از پروپاقرص ترین بیننده های این سایتیم ،تشکر ویژه ازشما و همکارانتون ، ایشالا 100 ساله بشید . از پلدختر هم بنویسید هرچی باشه نزدیکترین و همجوارترین به شماییم . هرچی مینویسی بنویس اما در مورد نماینده مجلسش ننویس وقتی در بار ه اش مطلب میزنید حالمون بهم میخوره. متشکر.

[پاسخ]

يونس درويشي در گفته :

باسلام:جه سايت خوبي داريد،الان ديكه حذف نميكنيد!اين جوري نميشه!

[پاسخ]

امین آزادبخت / مدیر سایت در گفته :

خیلی ممنون و سپاسگذارم از لطف و عنایت دوستان و هم استانی های عزیز
امیدواریم با حمایت های بی دریغ شما بتونیم میرملاس رو به جایگاه شایسته ای برسونیم…

[پاسخ]

یعقوب در گفته :

بچه های میرملاس کمال سپاسگذاری ،تشکروتبریک ماراهم پذیراباشید
.در دیارغربت با دیدن سایتتان دلخوشیم پیروز وشادکام باشید 

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :