کد خبر : 16793
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 90 بازدید

اختصاص 15 میلیارد تومان به طرح توسعه محورهای لرستان

  مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: 15 میلیارد تومان به طرح توسعه و چهارخطه کردن محورهای لرستان اختصاص یافت. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس؛ شهرام ملکی عصر دیروز در نشست بررسی طرح‌های راهسازی لرستان در خرم‌آباد، گفت: طرح توسعه، بهسازی و چهارخطه کردن 211 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان لرستان […]

565

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: 15 میلیارد تومان به طرح توسعه و چهارخطه کردن محورهای لرستان اختصاص یافت.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس؛ شهرام ملکی عصر دیروز در نشست بررسی طرح‌های راهسازی لرستان در خرم‌آباد، گفت: طرح توسعه، بهسازی و چهارخطه کردن 211 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان لرستان در حال اجراست.

وی افزود: این طرح‌های عمرانی در مجموع با میانگین 57 درصد پیشرفت فیزیکی درحال اجرا هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: تعریض، بهسازی و تبدیل راه‌های اصلی به چهار خطه با هدف کاهش تعداد نقاط پرحادثه در سطح محورهای ارتباطی استان از اقدامات محوری این سازمان در راستای افزایش ضریب ایمنی تردد است.

وی با اشاره به صرف 900 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح، افزود: عملیات احداث و تکمیل 150 کیلومتر چهارخطه در استان لرستان نیز با میانگین 50 درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر فعالیت‌های این اداره کل است.

ملکی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد 231 پروژه احداث، بهسازی و آسفالت در طول 490 کیلومتر از راه‌های روستایی استان نیز در دست اجراست، گفت: این طرح‌ها نیز با میانگین 75 درصد پیشرفت اجرا می‌شوند که 90 درصد از محورهای روستایی بالای 20 خانوار استان را شامل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: عملیات تبدیل راه‌های اصلی به چهارخطه در طول محورهای کوهدشت-سه راهی بابازید-پل سیمره، بابازید-ملاوی، کنارگذر جنوبی خرم‌آباد، خرم‌آباد-کوهدشت، آبکت-چالانچولان، زاغه-طالقان، الیگودرز -خمین، بروجرد-اراک، کمربندی بروجرد، بروجرد-اشترینان، اشترینان-سه راهی نهاوند و الشتر -نورآباد اجرا می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :