کد خبر : 16856
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 87 بازدید

رضایی: یک میلیون تومان،500 هزار تومان شد

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قدرت خرید یک میلیون تومان پول در سال گذشته به ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است و موضوعاتی اینچنین در بخش اقتصاد خانواده باید مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد. به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس محسن رضایی در بازدید از خبرگزاری فارس اظهار داشت: جای بحث هایی چون […]

887

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قدرت خرید یک میلیون تومان پول در سال گذشته به ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است و موضوعاتی اینچنین در بخش اقتصاد خانواده باید مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس محسن رضایی در بازدید از خبرگزاری فارس اظهار داشت: جای بحث هایی چون اقتصاد فرهنگ، اقتصاد ورزش و اقتصاد خانواده در بحث‌های امروز گروه‌های اقتصادی رسانه‌های کشور خالی است.

وی با اشاره به اینکه زمانی تمرکز بر اقتصادی ملی به تنهایی پاسخگو بود، گفت: امروز شاهدیم که بخش فرهنگ با مشکلات اقتصادی عدیده‌ای روبرو است، مثلا موضوع گرانی کاغذ به معضلی در این بخش تبدیل شده است.

رضایی بحث اقتصاد خانواده را نیز مورد اشاره قرار داد  و مثال زد: در حال حاضر قدرت خرید یک میلیون تومان سال قبل برای خانوار ایرانی به 500 هزار تومان کاهش یافته است و جای پرداختن به چنین مشکلاتی وجود دارد و لازم است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداختن به اقتصاد بخش‌های مختلف را گفتمانی تازه و ضروری در عرصه رسانه‌های کشور و ضرورت امروز کشور عنوان کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بی طرف در گفته :

خدا میداند لیاقت ریاست جمهوری را داری

[پاسخ]

دایا در گفته :

کاش رییس جمهور شوی .

[پاسخ]

محمد در گفته :

به اميد خدا سال ديگر به حقتان مي رسيد و رييس جمهور مي شويد…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :