کد خبر : 16970
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 83 بازدید

مدیرکل مسکن و شهرسازی لرستان: راه‌های اصلی لرستان باز است

    به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرکل مسکن و شهرسازی لرستان گفت: در حال حاضر تمام راه‌های اصلی استان لرستان باز است. شهرام ملکی امروز درجمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: با توجه به بارش شدید برف و باران و کولاک در برخی محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان، هم‌اکنون تردد در این محورها به کندی برقرار […]

 

565

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ مدیرکل مسکن و شهرسازی لرستان گفت: در حال حاضر تمام راه‌های اصلی استان لرستان باز است.

شهرام ملکی امروز درجمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: با توجه به بارش شدید برف و باران و کولاک در برخی محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان، هم‌اکنون تردد در این محورها به کندی برقرار است.

مدیرکل مسکن و شهرسازی لرستان گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگینی در محورهای نورآباد به نهاوند و گردنه گاماسیاب، جاده پیرانشهر، گردنه زاغه، رازان و هیراب برقرار است.

ملکی با اشاره به انجام عملیات‌های نمک‌پاشی و برف‌روبی طی شبانه‌روز گذشته در محورهای مختلف ارتباطی لرستان گفت: در حال حاضر تمام راه‌های اصلی استان باز است و تردد به صورت نیمه‌سنگین در آن جریان دارد.

مدیرکل مسکن و شهرسازی لرستان گفت: رانندگان علاوه بر اجتناب از سفرهای غیرضروری، وسیله نقلیه خود را به وسایل گرمایشی و امکانات ایمنی تجهیز کنند.

وی اظهار داشت: شهروندان خرم‌آبادی و سایر هم‌استانی‌ها می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌های استان به ترتیب با شماره تلفن‌های 141 و 4206321-0661 تماس حاصل نمایند.

وی گفت: تلاش برای بازگشایی راه‌های روستایی لرستان ادامه دارد.

لازم به ذکر است، بارش شدید برف از روز گذشته تا بامداد امروز در لرستان ادامه داشته است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )
برچسب‌ها: , ,

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :