کد خبر : 17022
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۱ - ۰۴:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 520 بازدید

گزارش تصویری / کمک رسانی به مسافران گرفتار در برف در جاده های لرستان

طی 24 ساعت گذشته جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان، به بیش از هزار و 500 مسافر گرفتار در محورهای مواصلاتی این شهرستان کمک رسانی کرد.                     عکس/مصطفی معظمی گودرزی  

طی 24 ساعت گذشته جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان، به بیش از هزار و 500 مسافر گرفتار در محورهای مواصلاتی این شهرستان کمک رسانی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس/مصطفی معظمی گودرزی

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زندگی دوباره در گفته :

از اداره هلال احمر شهرستان دلفان و از پر نل خدوم و زحمت کش ان اداره بخصوص اقای روح الله سهرابی و سایر همکاران ارجمندشان واقع در پایگاه کشور نوراباد بخاط نجات جان بنده و زن و بچه ام نهایت تشکر و قدر دانی را دارم امیدوارم خداوند به ایشان و همکاران و خانواده هایشان توفیق عنایت فرماید. واقعا در ان شب هولناک و ترس اور و دلهره اور اولا عنایت خداوند و در ثانی تلاش زحمت کشان فوق الذکر زندگی دوباره ای را برایمان رقم زد.

از رئیس هلال احمر شهرستان و استان عاجزانه تقاضای تشویق این عزیزان را دارم.

[پاسخ]

علی کرمی در گفته :

از تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم وزحمتکش هلال احمر نور اباد در مسیر گردنه گشور وسنجابی ب خصوص برادر زحمتکش آقای روح اله سهرابی و پرسنل امدادگر منطقه به خاطر کمک به اینجانب در یک روز بسیار بسیار سرد بی نهایت تشکر میکنم. و مستحق تشویق میباشند. خداوند به همه این عزیزان توفیق وسر بلندی عطا کند.

[پاسخ]

همشهری در گفته :

از جناب اقای اکبری ریاست محترم اداره هلال احمر شهرمان بخاطر تلاش در راستای امداد رسانی به در راه ماندگان کولاک و سرمای اخیر در گردنه گشور و گاماسیاب تشکر و قدر دانی میشود. همچنین از برو بچ گردنه گشور و گاماسیاب صمیمانه قدر دانی و تشکر میشود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :