کد خبر : 17158
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 196 بازدید

تولید پژو 206 از سر گرفته شد

    به گزارش میرملاس ؛ تولیدات روزانه گروه صنعتی ایران خودرو در بهمن و اسفندماه سال جاری به بیش از2500 دستگاه خواهد رسید. ایسنا : حسین نجاری – قائم مقام تولید ایران خودرو – با بیان اینکه در حال حاضر روزانه بیش از 2000 دستگاه خودرو در این شرکت تولید می‌شود، گفت: در دو ماه […]

 peugeot-206-04

 

به گزارش میرملاس ؛ تولیدات روزانه گروه صنعتی ایران خودرو در بهمن و اسفندماه سال جاری به بیش از2500 دستگاه خواهد رسید.

ایسنا : حسین نجاری – قائم مقام تولید ایران خودرو – با بیان اینکه در حال حاضر روزانه بیش از 2000 دستگاه خودرو در این شرکت تولید می‌شود، گفت: در دو ماه آخر سال جاری این میزان به بیش از 2500 دستگاه در روز افزایش می‌یابد.

قائم مقام تولید ایران خودرو به کیفیت بالای خودرو رانا و پژو 206 ساخت داخل اشاره کرد و افزود: با توجه به خود کفایی صورت گرفته این خودروها از لحاظ کیفیت در سطح استانداردهای جهانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: تولید پژو 206 از دی‌ماه امسال شروع شده و میزان تولید این خودرو تا پایان سال روزانه به 300 دستگاه می‌رسد.

قائم مقام تولید ایران خودرو تاکید کرد: در حال حاضر قطعه‌سازان ایران توان تولید قطعات با کیفیت و در سطح استانداردهای اروپایی را دارند.

وی در ادامه به تولید محصولات جدید ایران خودرو از جمله تندر 90 اتوماتیک، دنا، وانت تندر، وانت PU1 و همچنین پژو پارس و 405 جدید اشاره کرد و گفت: تنوع تولیدات با کیفیت به قصد تامین بازار داخلی و افزایش صادرات به سایر کشورها در دستور کار این شرکت است.

نجاری از افزایش تولید موتورهای کم مصرف TU5 و EF7 خبر داد و گفت: این موتورها از لحاظ مصرف سوخت و میزان آلایندگی در سطح بسیار خوبی قرار دارند.

بر اساس اعلام گروه خودروسازی ایران خودرو، وی تصریح کرد: برنامه توسعه استفاده از ورق خودرو از کارخانه فولاد مبارکه و ورق خودرو از دیگر برنامه های استراتژیک این شرکت است.

قائم مقام تولید ایران خودرو ادامه داد: میزان خودکفایی در ورق خودرو نیز در آینده نزدیک به بیش از 80 درصد خواهد رسید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهسا در گفته :

آخه این گازولِک ها واقعا 32 میلیون تومان می ارزن؟
برین تو کار تولید پرشیا دادا.!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :