کد خبر : 17274
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 103 بازدید

توزیع 120 تن برنج در پلدختر / محموله‌های جدید در راه است

  طی چند روز گذشته، 120 تن برنج دو هزار و 800 تومانی در پلدختر توزیع شده است و چند محموله جدید دیگر خریداری و بزودی توزیع می‌شود. به گزارش میرملاس نیوز؛ این روزها مردم لرستان به‌ویژه مردم پلدختر با کمبود شدید برنج مواجه هستند که با تدابیر مسئولان این مشکل در حال مرتفع شدن است. […]

475327_orig

 

طی چند روز گذشته، 120 تن برنج دو هزار و 800 تومانی در پلدختر توزیع شده است و چند محموله جدید دیگر خریداری و بزودی توزیع می‌شود.

به گزارش میرملاس نیوز؛ این روزها مردم لرستان به‌ویژه مردم پلدختر با کمبود شدید برنج مواجه هستند که با تدابیر مسئولان این مشکل در حال مرتفع شدن است.

فرماندار پلدختر عنوان کرد: به منظور کنترل بازار تاکنون بیش از 120 تن برنج در شهر پلدختر توزیع شده است.

فریدون رشیدی افزود: اخیراً 200 تن برنج خریداری شده و در حال بارگیری است و در روزهای آینده در بین مردم توزیع می‌شود.

فرماندار پلدختر با اعلام این‌که هیچ محدودیتی برای خرید و توزیع برنج نیست، اظهار داشت: فرمانداری پلدختر آماده همکاری با سرمایه‌داران در این زمینه است.

رشیدی با بیان این‌که 12مکان برای انبار اقلام ضروری مردم در پلدختر در نظر گرفته شده است، گفت: انبار هرگونه برنج، روغن، قند و دیگر کالاهای ضروری به غیر از مکان‌های فوق در پلدختر احتکار است و به شدت با آن برخورد می‌شود.

وی با اعلام این‌که برنج‌های توزیع شده بیش از تعداد خانوارها بوده است، افزود: طی چند روز گذشته حدود 10 هزار کیسه برنج در پلدختر توزیع شده است.

فرماندار پلدختر گفت: در صورت مشاهده و فروش برنج با مارک‌های هدهد، آریا، آوازه و مرعات خارج از نرخ مصوب در پلدختر با عاملان فروش برخورد جدی صورت می‌گیرد.

وی با دعوت از همه مردم برای مشارکت و همکاری برای برخورد با احتکار کنندگان و دلالان افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه کالای‌های ضروری مراتب را به فرمانداری اعلام کنند، تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

رشیدی گفت: به هرحال امیدواریم مسئولان مربوطه با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و عملی کردن صحبت‌های خود مبنی بر برخورد جدی با متخلفان، راه را بر سودجویان که فکری به غیر از جیب خود ندارند، انجام دهند، هرچند همکاری مردم در این زمینه لازم وضروری است، اما در برخی موارد مشاهده می‌شود، برخی شهروندان هم بیش از نیاز خود برنج خریداری می‌کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )
برچسب‌ها: , ,

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :