کد خبر : 17279
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

سمفونی قورباغه ها منتشر شد

  به گزارش میرملاس نیوز؛ نخستین مجموعه داستان کرمرضا تاجمهر با عنوان «سمفونی قورباغه‌ها» منتشر شد.   این داستان‌نویس گفت: این مجموعه شامل 10 داستان کوتاه بود که متأسفانه در مرحله گرفتن مجوز نشر، چهار داستان آن حذف شد و با توجه به این‌که تعداد صفحات شش داستان باقی‌مانده 105 صفحه شد، رضایت دادم تا […]

a3cfd_wbw30arqka10hoqyv63t

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ نخستین مجموعه داستان کرمرضا تاجمهر با عنوان «سمفونی قورباغه‌ها» منتشر شد.

 

این داستان‌نویس گفت: این مجموعه شامل 10 داستان کوتاه بود که متأسفانه در مرحله گرفتن مجوز نشر، چهار داستان آن حذف شد و با توجه به این‌که تعداد صفحات شش داستان باقی‌مانده 105 صفحه شد، رضایت دادم تا به صورت کتاب منتشر شود.

 

او اصلی‌ترین ویژگی این مجموعه داستان را مشخص نبودن زمان داستان‌های آن عنوان کرد و افزود: در داستان‌های این مجموعه دیدگاه‌هایی راجع به مرگ مطرح می‌شود. فضای داستان‌ها شاید کمی غیر رئال باشد، اما سرشار از رمز و راز است و قابلیت این را دارد که روزها مخاطب را وادار به اندیشه و تفکر کند. داستان‌ها هیچ پایانی ندارند و مخاطب خود می‌تواند آن‌ها را دنبال کند.

 

«سمفونی قورباغه‌ها» از سوی نشر قطره منتشر شده است.

 

o766_

 

 

تاجمهر درباره‌ی دیگر نوشته‌هایش نیز گفت: اولین مجموعه داستانم «واهمه‌های خاکستری» نام داشت که متأسفانه پس از این‌که دو سال در اداره‌ی کتاب وزارت ارشاد منتظر ماند، اما در نهایت نادیده انگاشته شد و من هنوز برای این تصمیم دچار ابهام هستم.

 

او در ادامه همچنین اظهار کرد: رمانی را به نام «فراموشی» در دست نگارش دارم که با توجه به اوضاع نشر تصمیم گرفته‌ام فعلا آن را چاپ نکنم. همچنین رمان دیگری نوشته‌ام که تنها بازنویسی آن مانده است، اما چون در زمینه‌ی نشر افق روشنی برای آن نمی‌بینم، فعلا از انتشارش صرف نظر کرده‌ام. دو مجموعه داستان دیگر نیز آماده‌ی نشر دارم که یکی از آن‌ها دست نشر قطره است و برای ‌آن دیگری هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

 

تاجمهر گفت: دو کار آموزشی نیز دارم که درباره‌ی ادبیات داستانی است و حاصل 12 سال کار در کانون نویسندگان لرستان. در این کتاب‌ها تجربیات خاصی آورده شده است که شاید درهیچ کتابی به آن‌ها اشاره نشده باشد. این کتاب‌ها را انتشارات سیفا به چاپ رسانده است، اما هنوز به بازار کتاب نیامده‌اند.

 

کرمرضا تاجمهر متولد سال 1356 در لرستان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

داريوش جعفري در گفته :

دوست ارجمند آقای تاجمهر
تبریک عرض می کنم
یزایتان آرزوی موفقیت می‌کنم

[پاسخ]

نینا در گفته :

تبریک می گم به آقای تاجمهر
به امید کسب موفقیت های هرچه بیشتر

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

تبريك مي گويم به تاج مهرِ خوش ذوق و جاري

[پاسخ]

علی شاه علی در گفته :

مانا باشی دوست گرانقدر!
بسیار خوشحالم کردی

[پاسخ]

از یاد رفته در گفته :

بابت چاپ کتابت خوشحال شدم به امید موفقیت بیشتر برای شما استاد عزیز

[پاسخ]

محبوبه کوهنانی در گفته :

شما واقعا نویسنده قدرتمندی هستید.تبریک می گم خدمتتان.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :